LAJMI I FUNDIT:
Martin Caceres

Martin Caceres

44 Artikuj

Info

Martin Caceres është futbollist uruguaian i lindur më 17 mars 1988.

Ish-mbrojtësi i Barcës dhe Juves, Caceres prezantohet te Cagliari

Ish-mbrojtësi i Barcës dhe Juves, Caceres prezantohet te Cagliari

Serie A
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Fiorentina 1-1 Juventus, notat e lojtarëve

Fiorentina 1-1 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

La Liga
Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Fiorentina, paraqitje e mirë e mesfushorëve

Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Fiorentina, paraqitje e mirë e mesfushorëve

Serie A
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Caceres: E kam pasur coronavirusin për 60 ditë pa e ditur

Caceres: E kam pasur coronavirusin për 60 ditë pa e ditur

Ndërkombëtare
Martin Caceres rezulton pozitiv me coronavirus

Martin Caceres rezulton pozitiv me coronavirus

Serie A
Fiorentina 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Fiorentina 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Zyrtare: Caceres mbetet në Serie A, nënshkruan për Fiorentinën

Zyrtare: Caceres mbetet në Serie A, nënshkruan për Fiorentinën

Serie A
Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Ndërkombëtare
Zyrtare: Caceres rikthehet te Juventusi

Zyrtare: Caceres rikthehet te Juventusi

Serie A
Në pritje të zyrtarizimit, Caceres arrin për testet mjekësore te Juve

Në pritje të zyrtarizimit, Caceres arrin për testet mjekësore te Juve

Serie A
Caceres drejt kthimit te Juventus

Caceres drejt kthimit te Juventus

Serie A
Uruguai publikon listën e plotë, ftohen yjet nga skuadra të mëdha

Uruguai publikon listën e plotë, ftohen yjet nga skuadra të mëdha

Përfaqësueset
Zyrtare: Caceres te Lazio

Zyrtare: Caceres te Lazio

Serie A
Hellas Verona 1-3 Juventus, notat e lojtarëve

Hellas Verona 1-3 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Verona befason Juventusin, barazon me anë të supergolit nga Caceres (Video)

Verona befason Juventusin, barazon me anë të supergolit nga Caceres (Video)

Serie A
Tare ka siguruar shërbimet e Caceres

Tare ka siguruar shërbimet e Caceres

Serie A
Uruguai dhe Kolumbia kualifikohen në Kampionatin Botëror, Peru shpreson nëpërmjet ‘Play-Off’-it (Video)

Uruguai dhe Kolumbia kualifikohen në Kampionatin Botëror, Peru shpreson nëpërmjet ‘Play-Off’-it (Video)

Përfaqësueset
Zyrtare: Verona transferon Caceresin

Zyrtare: Verona transferon Caceresin

Serie A
Nga Victor Valdes te Ibra: Formacioni më i mirë me lojtarët që janë pa kontratë (Foto)

Nga Victor Valdes te Ibra: Formacioni më i mirë me lojtarët që janë pa kontratë (Foto)

Ndërkombëtare
Në pritje të duelit Juve-Barca: Disa prej ikonave të futbollit kanë luajtur për të dyja skuadrat (Foto)

Në pritje të duelit Juve-Barca: Disa prej ikonave të futbollit kanë luajtur për të dyja skuadrat (Foto)

Rishikime
Zyrtare: Caceres kalon te Southamptoni

Zyrtare: Caceres kalon te Southamptoni

Premier League