LAJMI I FUNDIT:

Caceres: E kam pasur coronavirusin për 60 ditë pa e ditur

Caceres: E kam pasur coronavirusin për 60 ditë pa e ditur
Martin Caceres (Foto: Instagram/martincaceres_7)

Mbrojtësi i Fiorentinas, Martin Caceres, ka bërë të ditur se e ka pasur coronavirusin për dy muaj pa e ditur se është infektuar.

Reklama

Gjatë një bisede me bashkëkombësin e tij, Yisela Paola, në Instagram, uruguaiani ka treguar se ishte vendosur në karantinë për shkak të simptomave.

“Pa e ditur, e kam pasur coronavirusin në organizmin tim për 60 ditë. Kam pasur disa simptoma ndërmjet 8 dhe 15 mars”.

View this post on Instagram

Il sole bacia i belli ⚜️💜

A post shared by Martín Cáceres (@martincaceres_7) on May 17, 2020 at 10:43am PDT

“Gjatë ushtrimeve në shtëpi, ndija diçka në mushkëri. Më thanë të qëndroja në karantinë dhe është dashur të përfundonte para 20 ditësh”.

Martin Caceres rezulton pozitiv me coronavirus
Lexo po ashtu Martin Caceres rezulton pozitiv me coronavirus

“Ndoshta virusi është dashuruar. Dje, isha negativ, pasi e bëra testin me shtupë. Jam si i ri”, ka deklaruar Caceres. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori