LAJMI I FUNDIT:

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Disa nga klubet e mëdha evropiania tashmë kanë bërë transferimet e para, por shumica po presin që të përfundon Kampionati Evropian dhe të fillojnë negociatat për objektivat e tyre të preferuara.

Reklama

Cak parësor i klubeve janë lojtarët pa kontratë, e gjitha kjo pasi kosto e transferimit është shumë më e lirë.

Më poshtë keni 15-të lojtarët më të mirë që aktualisht janë pa kontratë. /Telegrafi/

15. Emmanuel Adebayor

14. Philippe Mexes

13. Leon Osman

12. Seydou Keita

11. Stephane Sessegnon

10. Miroslav Klose

9. Miguel Veloso

8. Maicon

7. Martin Caceres

6. Raul Meireles

5. Kevin-Prince Boateng

4. Gregory van der Wiel

3. Steve Mandanda

2. Hatem Ben Arfa

1. Zlatan Ibrahimovic

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori