LAJMI I FUNDIT:

Miroslav Klose

28 Artikuj

Klose për Kane: Unë kurrë nuk kam qenë kaq perfekt sa ai

Klose për Kane: Unë kurrë nuk kam qenë kaq perfekt sa ai

Bundesliga
Mund mos ta ketë fituar Kupën e Botës, por Ronaldo e lë shumë mbrapa Messin me gola për klubin dhe vendin

Mund mos ta ketë fituar Kupën e Botës, por Ronaldo e lë shumë mbrapa Messin me gola për klubin dhe vendin

Përfaqësueset
Nga Klose te Fenomeni, Messi e Mbappe: Golashënuesit më të mirë në histori të Kampionatit Botëror

Nga Klose te Fenomeni, Messi e Mbappe: Golashënuesit më të mirë në histori të Kampionatit Botëror

Ndërkombëtare
Messi barazon rekordin historik të Matthaus në Kupën e Botës, finalja e bën të parin argjentinasin

Messi barazon rekordin historik të Matthaus në Kupën e Botës, finalja e bën të parin argjentinasin

Përfaqësueset
Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Ndërkombëtare
Ronaldo barazoi rekordin e Kloses për më shumë gola në turne madhor

Ronaldo barazoi rekordin e Kloses për më shumë gola në turne madhor

Përfaqësueset
Gjashtë lojtarët që kishin punë normale para se të bëheshin futbollistë

Gjashtë lojtarët që kishin punë normale para se të bëheshin futbollistë

Ndërkombëtare
Klose: Pioli mund të fitojë Scudetton

Klose: Pioli mund të fitojë Scudetton

Serie A
Maldini, Lampard, Haaland dhe Higuain: Tetë futbollistët që u bënë më të mirë se sa ishin baballarët e tyre të famshëm

Maldini, Lampard, Haaland dhe Higuain: Tetë futbollistët që u bënë më të mirë se sa ishin baballarët e tyre të famshëm

Ndërkombëtare
Toni Kroos zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë me të cilët ka luajtur

Toni Kroos zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë me të cilët ka luajtur

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Miroslav Klose rikthehet te Bayern Munich, kësaj radhe si ndihmëstrajner

Miroslav Klose rikthehet te Bayern Munich, kësaj radhe si ndihmëstrajner

Bundesliga
Klose nuk besonte se Strakosha do të bëhej portier i parë te Lazio

Klose nuk besonte se Strakosha do të bëhej portier i parë te Lazio

Serie A
Bayern Munich theu rekordin e klubit me transferimin e Tolisso, por cilat janë 20 transferimet më të mëdha të këtij klubi (Foto)

Bayern Munich theu rekordin e klubit me transferimin e Tolisso, por cilat janë 20 transferimet më të mëdha të këtij klubi (Foto)

Bundesliga
Ronaldo po vë rekorde edhe me përfaqësuesen

Ronaldo po vë rekorde edhe me përfaqësuesen

Ndërkombëtare
Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Ndërkombëtare
Klose i lumtur me postin e ofruar nga kombëtarja gjermane

Klose i lumtur me postin e ofruar nga kombëtarja gjermane

Përfaqësueset
Zyrtare: Klose pensionohet nga futbolli, por merr një post në Përfaqësuesen e Gjermanisë

Zyrtare: Klose pensionohet nga futbolli, por merr një post në Përfaqësuesen e Gjermanisë

Ndërkombëtare
Klose mund të përfundoj te Napoli si zëvendësues i Milikut

Klose mund të përfundoj te Napoli si zëvendësues i Milikut

Serie A
Klose mund të përfundoj në Bundesliga 2

Klose mund të përfundoj në Bundesliga 2

Bundesliga
Klose: Neuer më i mirë se Buffon

Klose: Neuer më i mirë se Buffon

Përfaqësueset
Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Arbios Kryeziu
Cana: Klose lojtar i madh, vitin tjetër përsëri me një klub

Cana: Klose lojtar i madh, vitin tjetër përsëri me një klub

Serie A