LAJMI I FUNDIT:

Maliq

15 Artikuj

Maliqi çel sezonin turistik, Pylli i Fazanëve mbetet atraksioni më i veçantë në juglindje të Shqipërisë

Maliqi çel sezonin turistik, Pylli i Fazanëve mbetet atraksioni më i veçantë në juglindje të Shqipërisë

Shqipëri
Nuk ka treg për fasulen, fermerët në Shqipëri reduktojnë sipërfaqet e mbjella

Nuk ka treg për fasulen, fermerët në Shqipëri reduktojnë sipërfaqet e mbjella

Shqipëri
Rrihet dhe grabitet, flet e moshuara nga Maliqi: Më mori 10 mijë euro kursime

Rrihet dhe grabitet, flet e moshuara nga Maliqi: Më mori 10 mijë euro kursime

Shqipëri
Dhuna në familje, arrestohet 47-vjeçari në Maliq

Dhuna në familje, arrestohet 47-vjeçari në Maliq

Shqipëri
Shkaktoi aksident me pasojë vdekje dhe u largua, arrestohet 29-vjeçari në Maliq

Shkaktoi aksident me pasojë vdekje dhe u largua, arrestohet 29-vjeçari në Maliq

Shqipëri
Aksident në Korçë, plagoset 27-vjeçari, humbi kontrollin e automjetit

Aksident në Korçë, plagoset 27-vjeçari, humbi kontrollin e automjetit

Shqipëri
Babai i Martin Çeços akuzon 18-vjeçaren për vrasjen e djalit: Më tha ‘jeta ime mbaron këtu’ dhe iku nga shtëpia

Babai i Martin Çeços akuzon 18-vjeçaren për vrasjen e djalit: Më tha ‘jeta ime mbaron këtu’ dhe iku nga shtëpia

Shqipëri
E vranë 26-vjeçarin dhe e hodhën në liqen, arrestohet edhe vajza për të cilën dyshohet se nisi konflikti

E vranë 26-vjeçarin dhe e hodhën në liqen, arrestohet edhe vajza për të cilën dyshohet se nisi konflikti

Shqipëri
Gjendet e hapur arka e xhamisë në një fshat të Maliqit, ishin vjedhur paratë

Gjendet e hapur arka e xhamisë në një fshat të Maliqit, ishin vjedhur paratë

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Maliq, goditet me thikë dhe humb jetën 60-vjeçari

Ngjarje e rëndë në Maliq, goditet me thikë dhe humb jetën 60-vjeçari

Shqipëri
Insekti dëmton misrin në fushën e Maliqit, fermerët të shqetësuar

Insekti dëmton misrin në fushën e Maliqit, fermerët të shqetësuar

Shqipëri
Maliq, e vranë dhe e hodhën në liqen – flet motra e viktimës: Vetëm qante, e kërcënonin

Maliq, e vranë dhe e hodhën në liqen – flet motra e viktimës: Vetëm qante, e kërcënonin

Shqipëri
Vrasja për xhelozi në Maliq – Arrestohen tre autorët e dyshuar

Vrasja për xhelozi në Maliq – Arrestohen tre autorët e dyshuar

Shqipëri
Gjenden të vrarë me armë zjarri dy vëllezër në Korçë

Gjenden të vrarë me armë zjarri dy vëllezër në Korçë

Kronika e Zezë
Zbulim arkeologjik në Maliq –  një pitos u gjet rastësisht nga një fermer teksa po punonte tokën

Zbulim arkeologjik në Maliq – një pitos u gjet rastësisht nga një fermer teksa po punonte tokën

Shqipëri