LAJMI I FUNDIT:
Luka Modric

Luka Modric

696 Artikuj

Info

Luka Modric është futbollist kroat i lindur më 9 shtator 1985.

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Skuadrat Saudite Pro League synojnë tre yje të Ligës Premier dhe Luka Modricin

Ligat tjera
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Luka Modric së shpejti bashkëlojtar me Arbër Hoxhën? Mediat kroate raportojnë për rikthim tek Dinamo Zagrebi

Luka Modric së shpejti bashkëlojtar me Arbër Hoxhën? Mediat kroate raportojnë për rikthim tek Dinamo Zagrebi

Ndërkombëtare
Modric i ka vendosur vetes një objektiv pas largimit nga Real Madridi

Modric i ka vendosur vetes një objektiv pas largimit nga Real Madridi

La Liga
Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

La Liga
Real Madridi nuk i “toleron” legjendat e tij: Ardhja e Mbappes nënkupton largimin e futbollistit të famshëm

Real Madridi nuk i “toleron” legjendat e tij: Ardhja e Mbappes nënkupton largimin e futbollistit të famshëm

La Liga
Zbulohen fjalët që Simeone i tha Modricit në derbin e Madridit, kroati i mori me sportivitet dhe vetëm qeshi

Zbulohen fjalët që Simeone i tha Modricit në derbin e Madridit, kroati i mori me sportivitet dhe vetëm qeshi

La Liga
Ancelotti flet për situatën e vështirë që po e kalon Modric te Reali, tregon se çka do të ndodh me kroatin sezonin e ardhshëm

Ancelotti flet për situatën e vështirë që po e kalon Modric te Reali, tregon se çka do të ndodh me kroatin sezonin e ardhshëm

La Liga
Ancelotti zbulon të ardhmen e Modric

Ancelotti zbulon të ardhmen e Modric

La Liga
Modric largohet nga Real Madridi, është indinjuar nga lëvizjet e trajnerit dhe drejtuesve

Modric largohet nga Real Madridi, është indinjuar nga lëvizjet e trajnerit dhe drejtuesve

La Liga
Gjashtë largimet që pritet të ndodhin në verë nga Real Madridi

Gjashtë largimet që pritet të ndodhin në verë nga Real Madridi

La Liga
Ofertë marramendëse, klubi arab dëshiron transferimin e yllit të Realit menjëherë

Ofertë marramendëse, klubi arab dëshiron transferimin e yllit të Realit menjëherë

La Liga
Nuk doli as në ngrohje, Ancelotti shpjegon pse e la në stol gjatë gjithë ndeshjes Modricin

Nuk doli as në ngrohje, Ancelotti shpjegon pse e la në stol gjatë gjithë ndeshjes Modricin

La Liga
Luka Modric fiton gjyqin, shteti spanjoll duhet t’i paguajë disa miliona euro lojtarit

Luka Modric fiton gjyqin, shteti spanjoll duhet t’i paguajë disa miliona euro lojtarit

La Liga
Tifozët e Real Madridit duan largimin e Modric, votat e tij për lojtarin më të mirë bëhen shkaktar

Tifozët e Real Madridit duan largimin e Modric, votat e tij për lojtarin më të mirë bëhen shkaktar

Ndërkombëtare
Luka Modic bëhet lojtari i dytë më i trofeshëm i Real Madridit

Luka Modic bëhet lojtari i dytë më i trofeshëm i Real Madridit

La Liga
Ancelotti pritet të bëjë një ndryshim të madh në formacion për finalen ndaj Barcelonës

Ancelotti pritet të bëjë një ndryshim të madh në formacion për finalen ndaj Barcelonës

La Liga
Zbulohet plani i Real Madridit për transferimet dhe largimet në verën e vitit 2024

Zbulohet plani i Real Madridit për transferimet dhe largimet në verën e vitit 2024

La Liga
Kroacia padit serbin për vrasjen e gjyshit të futbollistit të njohur kroat Luka Modric

Kroacia padit serbin për vrasjen e gjyshit të futbollistit të njohur kroat Luka Modric

Ndërkombëtare
Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Përfaqësueset
Enis Bardhi përballë Luka Modric, Maqedonia cakton miqësore ndaj Kroacisë

Enis Bardhi përballë Luka Modric, Maqedonia cakton miqësore ndaj Kroacisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Sauditët kanë filluar të sulmojnë sërish: Këta janë nëntë yjet që mund të transferohen në Azi në janar

Sauditët kanë filluar të sulmojnë sërish: Këta janë nëntë yjet që mund të transferohen në Azi në janar

Ndërkombëtare
Kroos nuk dëshiron që t’i ndodhë e njëjta gjë siç i ndodhi Modricit

Kroos nuk dëshiron që t’i ndodhë e njëjta gjë siç i ndodhi Modricit

La Liga