LAJMI I FUNDIT:
Luis Muriel

Luis Muriel

62 Artikuj

Interi ka një marrëveshje me Murielin, po tentohet të bindet Atalanta për transferimin e kolumbianit në janar

Interi ka një marrëveshje me Murielin, po tentohet të bindet Atalanta për transferimin e kolumbianit në janar

Serie A
Interi i kthehet pistës së vjetër për sulmin, kërkon ta marr Luis Murielin në janar

Interi i kthehet pistës së vjetër për sulmin, kërkon ta marr Luis Murielin në janar

Serie A
Interi ka prioritet të qartë transferimi në afatin kalimtar të janarit

Interi ka prioritet të qartë transferimi në afatin kalimtar të janarit

Serie A
Muriel flet për super golin e shënuar ndaj Milanit

Muriel flet për super golin e shënuar ndaj Milanit

Serie A
Qetësi, stil dhe teknikë e lartë – goli i Luis Muriel në kohën shtesë ndaj Milanit ishte i jashtëzakonshëm

Qetësi, stil dhe teknikë e lartë – goli i Luis Muriel në kohën shtesë ndaj Milanit ishte i jashtëzakonshëm

Serie A
Roma kërkon të forcohet në sulm me njërin nga dy sulmuesit e Atalantës

Roma kërkon të forcohet në sulm me njërin nga dy sulmuesit e Atalantës

Serie A
Roma mendon për huazimin e Luis Muriel

Roma mendon për huazimin e Luis Muriel

Serie A
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Juventusi synon një goditje të dyfishtë nga Atalanta

Juventusi synon një goditje të dyfishtë nga Atalanta

Serie A
Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Serie A
Atalanta dhe Juventusi në bisedime për Luis Muriel

Atalanta dhe Juventusi në bisedime për Luis Muriel

Serie A
Juventus dhe Roma në garë për transferimin e Luis Muriel

Juventus dhe Roma në garë për transferimin e Luis Muriel

Serie A
Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Serie A
Roma dhe Atalanta diskutojnë shkëmbimin e mundshëm të katër lojtarëve

Roma dhe Atalanta diskutojnë shkëmbimin e mundshëm të katër lojtarëve

Serie A
Roma interesohet për transferimin e dy yjeve të Atalantës

Roma interesohet për transferimin e dy yjeve të Atalantës

Serie A
Roma dhe Juventus në garë për transferimin e Luis Muriel

Roma dhe Juventus në garë për transferimin e Luis Muriel

Serie A
Roma fiton thellë në udhëtim te Atalanta

Roma fiton thellë në udhëtim te Atalanta

Serie A
Malinovskyi i Atalantas: Ronaldo nuk është lojtari më i mirë në Serie A

Malinovskyi i Atalantas: Ronaldo nuk është lojtari më i mirë në Serie A

Serie A
Barcelona befasisht futet në garë për Luis Muriel

Barcelona befasisht futet në garë për Luis Muriel

La Liga
Interi po përgatitë ofertë për Luis Muriel

Interi po përgatitë ofertë për Luis Muriel

Serie A
Interi projekton transferimin e Luis Muriel

Interi projekton transferimin e Luis Muriel

Serie A
Muriel u impresionua nga qetësia e Real Madridit

Muriel u impresionua nga qetësia e Real Madridit

Liga e Kampionëve
Real Madridi fiton edhe ndeshjen e dytë ndaj Atalantas, futet në tetë më të mirat e Evropës

Real Madridi fiton edhe ndeshjen e dytë ndaj Atalantas, futet në tetë më të mirat e Evropës

Liga e Kampionëve
Luis Muriel po e bën ‘nervoz’ Real Madridin që tani – lojtari shihet si problemi më i madh i mbretërve në Ligën e Kampionëve

Luis Muriel po e bën ‘nervoz’ Real Madridin që tani – lojtari shihet si problemi më i madh i mbretërve në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve