LAJMI I FUNDIT:

Leonardo Jardim

30 Artikuj

Mbappe me golin më të shpejtë në histori të Ligue 1

Mbappe me golin më të shpejtë në histori të Ligue 1

Ligue 1
Zyrtare: Monaco shkarkon trajnerin Jardim, emëron Morenon si pasues

Zyrtare: Monaco shkarkon trajnerin Jardim, emëron Morenon si pasues

Ligue 1
Tre kandidatë në listën e Milanit për ta zëvendësuar Gattuson

Tre kandidatë në listën e Milanit për ta zëvendësuar Gattuson

Serie A
Bielsa dhe Jardim, emrat e rinj për stolin e Romës 

Bielsa dhe Jardim, emrat e rinj për stolin e Romës 

Serie A
Zyrtare: Monaco shkarkon Henryn, rikthehet Jardim

Zyrtare: Monaco shkarkon Henryn, rikthehet Jardim

Ligue 1
Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Premier League
Jardim, një nga alternativat e Realit për trajner

Jardim, një nga alternativat e Realit për trajner

La Liga
Zyrtare: Monaco shkarkon trajnerin Jardim

Zyrtare: Monaco shkarkon trajnerin Jardim

Ligue 1
Zidane, Pochettino e Conte, shtatë menaxherët që mund të zëvendësojnë Mourinhon te Manchester United

Zidane, Pochettino e Conte, shtatë menaxherët që mund të zëvendësojnë Mourinhon te Manchester United

Premier League
Abramovich i vetëdijshëm për klauzolën e Jardim, e do atë te Chelsea

Abramovich i vetëdijshëm për klauzolën e Jardim, e do atë te Chelsea

Premier League
Wenger largohet në fund të sezonit, dhjetë emra janë në listën e drejtuesve për trajnerin e ri

Wenger largohet në fund të sezonit, dhjetë emra janë në listën e drejtuesve për trajnerin e ri

Premier League
Trajnerët më të përfolur të 12 klubeve të njohura: Kush largohet e kush qëndron në fund të sezonit, këto janë përqindjet  (Foto)

Trajnerët më të përfolur të 12 klubeve të njohura: Kush largohet e kush qëndron në fund të sezonit, këto janë përqindjet (Foto)

Ndërkombëtare
Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

La Liga
Jardim ua mbyll dyert anglezëve: Lemar nuk largohet në janar

Jardim ua mbyll dyert anglezëve: Lemar nuk largohet në janar

Ligue 1
‘Trajneri më i mirë i FIFA-s 2017’, mësohet emrat e 12 kandidatëve (Foto)

‘Trajneri më i mirë i FIFA-s 2017’, mësohet emrat e 12 kandidatëve (Foto)

Ndërkombëtare
Sipas FourFourTwo, ky është trajneri më i mirë në botë (Foto)

Sipas FourFourTwo, ky është trajneri më i mirë në botë (Foto)

Ndërkombëtare
Jardim: Interi më bëri ofertë, por e refuzova

Jardim: Interi më bëri ofertë, por e refuzova

Ligue 1
Pas tri dështimeve Interi kthen sytë kah Jardim

Pas tri dështimeve Interi kthen sytë kah Jardim

Serie A
Histori e jashtëzakonshme – Si u kthye Monaco nga Ligue 2 në skuadrën më të fortë në Francë (Foto)

Histori e jashtëzakonshme – Si u kthye Monaco nga Ligue 2 në skuadrën më të fortë në Francë (Foto)

Ligue 1
Juve me një këmbë në finale, Monaco kërkon mrekullinë – formacionet zyrtare

Juve me një këmbë në finale, Monaco kërkon mrekullinë – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
“Monaco ende beson në finale”

“Monaco ende beson në finale”

Liga e Kampionëve
Jardim: Buffon ishte vendimtar në fitoren e Juves

Jardim: Buffon ishte vendimtar në fitoren e Juves

Liga e Kampionëve
Jardim: Duam të luajmë në finale

Jardim: Duam të luajmë në finale

Liga e Kampionëve
L’Equipe publikon listën e 50 trajnerëve më të mirë në botë (Foto)

L’Equipe publikon listën e 50 trajnerëve më të mirë në botë (Foto)

Ndërkombëtare