LAJMI I FUNDIT:
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

354 Artikuj

Leonardo DiCaprio kapet mat me stilisten 52-vjeçare?

Leonardo DiCaprio kapet mat me stilisten 52-vjeçare?

Yjet
Leonardo DiCaprio ndez thashethemet se është fejuar me Vittoria Cerettin

Leonardo DiCaprio ndez thashethemet se është fejuar me Vittoria Cerettin

Po Flitet
Lë vend për dyshime – Leonardo DiCaprio shfaqet i afërt me aktoren Teyana Taylor në një festë të Oscars

Lë vend për dyshime – Leonardo DiCaprio shfaqet i afërt me aktoren Teyana Taylor në një festë të Oscars

Po Flitet
Zbulohet arsyeja e mungesës së Leonardo DiCaprios në Oscars 2024

Zbulohet arsyeja e mungesës së Leonardo DiCaprios në Oscars 2024

Yjet
Të gjithë kanë drejtuar shikimin në këmbët e pushtuesit më të madh të zemrave të grave!

Të gjithë kanë drejtuar shikimin në këmbët e pushtuesit më të madh të zemrave të grave!

Trend
Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

TV / Film
“Ai mbante kufjet gjatë marrëdhënies seksuale” – Modelja e “Playboy” zbulon preferencat e çuditshme të Leonardo DiCaprios

“Ai mbante kufjet gjatë marrëdhënies seksuale” – Modelja e “Playboy” zbulon preferencat e çuditshme të Leonardo DiCaprios

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në bluzë të tejdukshme

E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në bluzë të tejdukshme

Yjet
Në gjendje të çrregullt – Leonardo DiCaprio duket i panjohur me ndryshimin për një rol të ri

Në gjendje të çrregullt – Leonardo DiCaprio duket i panjohur me ndryshimin për një rol të ri

TV / Film
E dashura modele e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti, duket fantastike në shfaqjen Jacquemus në Paris

E dashura modele e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti, duket fantastike në shfaqjen Jacquemus në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio shihet duke shijuar një mbrëmje romantike me të dashurën Vittoria Cerettin, në Beverly Hills

Leonardo DiCaprio shihet duke shijuar një mbrëmje romantike me të dashurën Vittoria Cerettin, në Beverly Hills

Yjet
Leonardo DiCaprio shijon një natë takimi me të dashurën Vittoria Ceretti në Paris

Leonardo DiCaprio shijon një natë takimi me të dashurën Vittoria Ceretti në Paris

Yjet
Leonardo DiCaprio fotografohet me Lottie, motrën e ish-të dashurës së tij Kate Moss

Leonardo DiCaprio fotografohet me Lottie, motrën e ish-të dashurës së tij Kate Moss

Po Flitet
Kate Winslet tregon për lidhjen e veçantë që kishte me Leonardo DiCaprio, teksa xhironin Titanikun

Kate Winslet tregon për lidhjen e veçantë që kishte me Leonardo DiCaprio, teksa xhironin Titanikun

Yjet
Rita Ora duket magjepsëse në krahët e bashkëshortit Taika Waititi, teksa dyshja marrin pjesë ne festën e ditëlindjes së Leonardo DiCaprios

Rita Ora duket magjepsëse në krahët e bashkëshortit Taika Waititi, teksa dyshja marrin pjesë ne festën e ditëlindjes së Leonardo DiCaprios

Yjet
Ish-partneres së Leonardo DiCaprios, Victoria Lamas iu refuzua hyrja në festën e ditëlindjes së tij

Ish-partneres së Leonardo DiCaprios, Victoria Lamas iu refuzua hyrja në festën e ditëlindjes së tij

Yjet
Lamborghini që Leonardo DiCaprio përdori në “The Wolf Of Wall Street” pritet të dalë në ankand me vlerë mbi një milion euro

Lamborghini që Leonardo DiCaprio përdori në “The Wolf Of Wall Street” pritet të dalë në ankand me vlerë mbi një milion euro

TV / Film
Leonardo DiCaprio, ngacmohet nga fansat: E dashura e tij Vittoria Ceretti nuk kishte lindur ende kur doli Titaniku

Leonardo DiCaprio, ngacmohet nga fansat: E dashura e tij Vittoria Ceretti nuk kishte lindur ende kur doli Titaniku

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios fotografohet në një moment të sikletshëm, duke ia futur duart aktorit në të pasme

E dashura e Leonardo DiCaprios fotografohet në një moment të sikletshëm, duke ia futur duart aktorit në të pasme

Yjet
Ish-e dashura e DiCaprios lulëzoi pas tij: Për shkak të dekoltesë së saj, shumëkush nuk është indiferent

Ish-e dashura e DiCaprios lulëzoi pas tij: Për shkak të dekoltesë së saj, shumëkush nuk është indiferent

Modë
Martin Scorsese ka frikë për të ardhmen e kinemasë!

Martin Scorsese ka frikë për të ardhmen e kinemasë!

Filmi
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Yjet
Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

Yjet