LAJMI I FUNDIT:
Leonardo Bonucci

Leonardo Bonucci

490 Artikuj

Info

Leonardo Bonucci është futbollist italian i lindur më 1 maj 1987.

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

Serie A
Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndërkombëtare
Leonardo Bonucci kacafytet me trajnerin kundërshtar në tunel mes pjesëve në përballjen Fenerbahce – Alanyaspor

Leonardo Bonucci kacafytet me trajnerin kundërshtar në tunel mes pjesëve në përballjen Fenerbahce – Alanyaspor

Ligat tjera
“Mbeten të paprekura momentet triumfuese dhe raportet e ndërtuara ndër vite” – Bonucci dhe Juventusi gjejnë sërish gjuhën e përbashkët

“Mbeten të paprekura momentet triumfuese dhe raportet e ndërtuara ndër vite” – Bonucci dhe Juventusi gjejnë sërish gjuhën e përbashkët

Serie A
Bonucci për Dzekon: Çfarë lideri, më bëri të ndjehem si në shtëpi

Bonucci për Dzekon: Çfarë lideri, më bëri të ndjehem si në shtëpi

Ligat tjera
Bonucci është zyrtarisht lojtar i Fenerbahces

Bonucci është zyrtarisht lojtar i Fenerbahces

Ligat tjera
Leonardo Bonucci arrin në Stamboll për teste mjekësore te Fenerbahce

Leonardo Bonucci arrin në Stamboll për teste mjekësore te Fenerbahce

Ligat tjera
Bonucci arrin marrëveshje me skuadrën e re, do të luftoj për titullin

Bonucci arrin marrëveshje me skuadrën e re, do të luftoj për titullin

Bundesliga
Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Serie A
Roma është tërhequr nga negociatat për Leonardo Bonuccin

Roma është tërhequr nga negociatat për Leonardo Bonuccin

Serie A
Bonucci i ka thënë po rikthimit në Serie A, tani po pret përgjigjen përfundimtare nga gjiganti italian

Bonucci i ka thënë po rikthimit në Serie A, tani po pret përgjigjen përfundimtare nga gjiganti italian

Serie A
Bonucci mund të rikthehet në Itali, kësaj radhe jo tek Juventusi

Bonucci mund të rikthehet në Itali, kësaj radhe jo tek Juventusi

Serie A
Bonucci tregon se si kishte dështuar transferimi i tij tek Real Madridi

Bonucci tregon se si kishte dështuar transferimi i tij tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Allegri flet për situatën e Pogbas dhe akuzat e Bonuccit

Serie A
Legjenda e Juventusit, Bonucci: U luta të qëndroja, më përjashtuan pas 500 ndeshjesh – Allegri po gënjen

Legjenda e Juventusit, Bonucci: U luta të qëndroja, më përjashtuan pas 500 ndeshjesh – Allegri po gënjen

Serie A
Bonucci i vendosur për të nisur veprime ligjore kundër Juventusit

Bonucci i vendosur për të nisur veprime ligjore kundër Juventusit

Serie A
Zyrtare: Leonardo Bonucci, lojtar i ri i Union Berlin

Zyrtare: Leonardo Bonucci, lojtar i ri i Union Berlin

Bundesliga
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Bonucci pritet t’i befasojë të gjithë me skuadrën e re – rikthim në Ligën e Kampionëve

Bonucci pritet t’i befasojë të gjithë me skuadrën e re – rikthim në Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Juventusi këmbëngul se Bonucci ka ‘të drejtat e garantuara’ edhe pse e ka përjashtuar nga skuadra – palët gati për betejë ligjore

Juventusi këmbëngul se Bonucci ka ‘të drejtat e garantuara’ edhe pse e ka përjashtuar nga skuadra – palët gati për betejë ligjore

Serie A
Mesazhi në formë lamtumire i Bonuccit me Juventusin – lojtari ishte i pranishëm sot në stadium edhe pse nuk ka luajtur asnjë ndeshje parasezonale

Mesazhi në formë lamtumire i Bonuccit me Juventusin – lojtari ishte i pranishëm sot në stadium edhe pse nuk ka luajtur asnjë ndeshje parasezonale

Serie A
Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Serie A
Bonucci u thotë tifozëve të Juventusit se nuk dëshiron të largohet

Bonucci u thotë tifozëve të Juventusit se nuk dëshiron të largohet

Serie A
Përjashtimi i Bonuccit nga Juventusi raportohet se ishte një plan disavjeçar

Përjashtimi i Bonuccit nga Juventusi raportohet se ishte një plan disavjeçar

Serie A