LAJMI I FUNDIT:

LeBron James

302 Artikuj

Virgil van Dijk shpjegon se si LeBron James po e ndihmon atë të bëhet edhe më i mirë për Liverpoolin

Virgil van Dijk shpjegon se si LeBron James po e ndihmon atë të bëhet edhe më i mirë për Liverpoolin

Premier League
Askush sikur ai në histori, LeBron James me një rekord të pabesueshëm në NBA

Askush sikur ai në histori, LeBron James me një rekord të pabesueshëm në NBA

NBA
“Faleminderit për gjithçka” – LeBron James dërgon një mesazh emocionues në drejtim të Kloppit

“Faleminderit për gjithçka” – LeBron James dërgon një mesazh emocionues në drejtim të Kloppit

Premier League
Zgjidhen pesëshet startuese për ndeshjen All Star, LeBron James dhe Antetokounmpo kapitenë të ekipeve

Zgjidhen pesëshet startuese për ndeshjen All Star, LeBron James dhe Antetokounmpo kapitenë të ekipeve

NBA
Zbulohen sportistët më të paguar të të gjitha kohërave – Jordan i pari, Ronaldo vetëm i pesti

Zbulohen sportistët më të paguar të të gjitha kohërave – Jordan i pari, Ronaldo vetëm i pesti

Sport
SHBA tmerron kundërshtarët për Lojërat Olimpike ‘Parisi 2024’, publikon listën e gjerë me yjet më të mëdha të NBA-së

SHBA tmerron kundërshtarët për Lojërat Olimpike ‘Parisi 2024’, publikon listën e gjerë me yjet më të mëdha të NBA-së

NBA
Basketbollistët më të paguar në NBA për vitin 2023

Basketbollistët më të paguar në NBA për vitin 2023

NBA
Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

NBA
Futbollistët që kanë pasur më së shumti artikuj në mediat botërore gjatë vitit 2023, Ronaldo në krye të listës

Futbollistët që kanë pasur më së shumti artikuj në mediat botërore gjatë vitit 2023, Ronaldo në krye të listës

Ndërkombëtare
Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

Sporte tjera
Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

NBA
LeBron James vendos një rekord stratosferik që askush nuk do ta kalojë

LeBron James vendos një rekord stratosferik që askush nuk do ta kalojë

NBA
Mega transferim në NBA? Së fundmi ai shënoi 51 pikë, LeBron James e dëshiron atë në Lakers

Mega transferim në NBA? Së fundmi ai shënoi 51 pikë, LeBron James e dëshiron atë në Lakers

NBA
Messi dhe Ronaldo përfshihen në top 10-shen e yjeve më të mëdhenj të sportit të të gjitha kohërave, lista bëhet virale

Messi dhe Ronaldo përfshihen në top 10-shen e yjeve më të mëdhenj të sportit të të gjitha kohërave, lista bëhet virale

Ndërkombëtare
I çmenduri LeBron James – zbath këpucët, pastaj i mbath, inkuadrohet në aksion dhe bënë një ‘ngulitje’ monstruoze

I çmenduri LeBron James – zbath këpucët, pastaj i mbath, inkuadrohet në aksion dhe bënë një ‘ngulitje’ monstruoze

NBA
Kostumet më të mira të yjeve të famshëm për Halloween: Nga David Beckham deri te Ed Sheeran

Kostumet më të mira të yjeve të famshëm për Halloween: Nga David Beckham deri te Ed Sheeran

Yjet
Ronaldo tejkalon Messin dhe LeBron James për të dominuar listën e sportistëve më të kërkuar në internet

Ronaldo tejkalon Messin dhe LeBron James për të dominuar listën e sportistëve më të kërkuar në internet

Ndërkombëtare
Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Ndërkombëtare
Hulumtimi i The Athletic i jep përgjigje pyetjes se kush është basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

Hulumtimi i The Athletic i jep përgjigje pyetjes se kush është basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

NBA
Luka Doncic zgjodhi basketbollistin më të mirë të të gjitha kohërave – ai e anashkaloi idhullin e tij

Luka Doncic zgjodhi basketbollistin më të mirë të të gjitha kohërave – ai e anashkaloi idhullin e tij

NBA
Kombëtaret tjera më mirë mos të marrin pjesë – SHBA me një ekip brutal do të konkurrojë në Lojërat Olimpike në Paris

Kombëtaret tjera më mirë mos të marrin pjesë – SHBA me një ekip brutal do të konkurrojë në Lojërat Olimpike në Paris

NBA
Pas dështimit në Kampionatin Botëror, amerikanët në Lojërat Olimpike në Paris do të shkojnë me shumë yje në ekip

Pas dështimit në Kampionatin Botëror, amerikanët në Lojërat Olimpike në Paris do të shkojnë me shumë yje në ekip

Basketboll
Sa persona në Kosovë kanë emrin Ronaldo, Messi, Neymar dhe Lebron?

Sa persona në Kosovë kanë emrin Ronaldo, Messi, Neymar dhe Lebron?

Sport
LeBron James: Milani një klub i veçantë brenda dhe jashtë fushës

LeBron James: Milani një klub i veçantë brenda dhe jashtë fushës

Serie A