LAJMI I FUNDIT:

Kobe Bryant

188 Artikuj

Tatuazhi spektakolar i Vinicius Jr në shpinë që po bën bujë dhe që lë dy pikëpyetje

Tatuazhi spektakolar i Vinicius Jr në shpinë që po bën bujë dhe që lë dy pikëpyetje

La Liga
Hulumtimi i The Athletic i jep përgjigje pyetjes se kush është basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

Hulumtimi i The Athletic i jep përgjigje pyetjes se kush është basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

NBA
Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Yjet
Pritjes i erdhi fundi, të enjten zhvillohet ‘ndeshja e yjeve’ në kujtim të legjendën Kobe Bryant

Pritjes i erdhi fundi, të enjten zhvillohet ‘ndeshja e yjeve’ në kujtim të legjendën Kobe Bryant

Basketboll
E veja e Kobe Bryant, Vanessa shkëlqen me dukjen e saj vezulluese teksa mbështet ish-bashkëlojtarin e bashkëshortit të ndjerë në ‘Hall of Fame’

E veja e Kobe Bryant, Vanessa shkëlqen me dukjen e saj vezulluese teksa mbështet ish-bashkëlojtarin e bashkëshortit të ndjerë në ‘Hall of Fame’

Yjet
Twitter pretendon se të famshmit e vdekur po abonohen në shërbimin Twitter Blue

Twitter pretendon se të famshmit e vdekur po abonohen në shërbimin Twitter Blue

Aplikacione
Vanessa Bryant merr dëmshpërblim afro 28 milionë euro për keqpërdorimin e fotografive të aksidentit fatal të Kobe dhe Giannas

Vanessa Bryant merr dëmshpërblim afro 28 milionë euro për keqpërdorimin e fotografive të aksidentit fatal të Kobe dhe Giannas

Yjet
Fanella e legjendës Kobe Bryant shitet për një shifër rekorde në një ankand në New York

Fanella e legjendës Kobe Bryant shitet për një shifër rekorde në një ankand në New York

NBA
Tre vjet nga vdekja e Kobe Bryant: Historia e një tragjedie

Tre vjet nga vdekja e Kobe Bryant: Historia e një tragjedie

NBA
Vajza e madhe e Kobe Bryant, Natalia kërkon urdhër-mbrojtje nga një përndjekës i armatosur

Vajza e madhe e Kobe Bryant, Natalia kërkon urdhër-mbrojtje nga një përndjekës i armatosur

Yjet
Vanessa Bryant dëmshpërblehet me mbi 15 milionë euro pas publikimit të pamjeve të paautorizuara nga aksidenti tragjik i Kobe

Vanessa Bryant dëmshpërblehet me mbi 15 milionë euro pas publikimit të pamjeve të paautorizuara nga aksidenti tragjik i Kobe

Yjet
Vanessa Bryant thotë se pësoi sulm paniku kur pa pamjet e rënda të aksidentit tragjik të Kobe, ku vdiq edhe vajza e tyre e shtatë persona të tjerë

Vanessa Bryant thotë se pësoi sulm paniku kur pa pamjet e rënda të aksidentit tragjik të Kobe, ku vdiq edhe vajza e tyre e shtatë persona të tjerë

Yjet
Vanessa Bryant kujton Kobe Bryant në Ditën e Baballarëve teksa viziton shtëpinë e tij të fëmijërisë me vajzat e tyre

Vanessa Bryant kujton Kobe Bryant në Ditën e Baballarëve teksa viziton shtëpinë e tij të fëmijërisë me vajzat e tyre

Yjet
Dy vite nga vdekja e Kobe Bryant dhe vajzës së tij – legjendës së basketbollit i bëjnë një statujë prej bronzi në vendin e rrëzimit të helikopterit

Dy vite nga vdekja e Kobe Bryant dhe vajzës së tij – legjendës së basketbollit i bëjnë një statujë prej bronzi në vendin e rrëzimit të helikopterit

Yjet
Pau Gasol: Nuk mund të flija pas vdekjes së Kobe, kishte shumë lot dhe dhimbje

Pau Gasol: Nuk mund të flija pas vdekjes së Kobe, kishte shumë lot dhe dhimbje

Basketboll
Vdekja e Kobe Bryant, kërkohet ekzaminim psikiatrik për bashkëshorten e legjendës sё Lakers

Vdekja e Kobe Bryant, kërkohet ekzaminim psikiatrik për bashkëshorten e legjendës sё Lakers

Yjet
‘Dita Mamba’ u shënua në mënyrë të veçantë, të gjitha foshnjat e porsalindura morën dhurata për nder të Kobe Bryant

‘Dita Mamba’ u shënua në mënyrë të veçantë, të gjitha foshnjat e porsalindura morën dhurata për nder të Kobe Bryant

NBA
Vanessa Bryant më në fund gjen zgjidhje me kompaninë e helikopterëve që e paditi për shkaktimin e vdekjes së burrit dhe të vajzës së saj

Vanessa Bryant më në fund gjen zgjidhje me kompaninë e helikopterëve që e paditi për shkaktimin e vdekjes së burrit dhe të vajzës së saj

Yjet
Do të festonin 20 vjetorin e martesës – Vanessa me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë Kobe Bryant

Do të festonin 20 vjetorin e martesës – Vanessa me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë Kobe Bryant

Yjet
Vanessa Bryant zbulon emrat e katër oficerëve që shpërndan fotografi të aksidentit ku mbeti i vdekur Kobe dhe vajza e tyre, Gianna

Vanessa Bryant zbulon emrat e katër oficerëve që shpërndan fotografi të aksidentit ku mbeti i vdekur Kobe dhe vajza e tyre, Gianna

Yjet
Vanessa Bryant kritikon tekstin e Meek Mill për Kobe Bryant: Mund të bësh më mirë se kaq

Vanessa Bryant kritikon tekstin e Meek Mill për Kobe Bryant: Mund të bësh më mirë se kaq

Yjet
Rrëzimi i helikopterit ku ishte Kobe Bryant ka të ngjarë të jetë shkaktuar nga piloti i cili ishte çorientuar në re

Rrëzimi i helikopterit ku ishte Kobe Bryant ka të ngjarë të jetë shkaktuar nga piloti i cili ishte çorientuar në re

NBA
“Ende nuk duket e vërtetë”, Vanessa Bryant kujton me një letër emocionuese Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

“Ende nuk duket e vërtetë”, Vanessa Bryant kujton me një letër emocionuese Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

Yjet
Një vit nga vdekja tragjike e legjendës Kobe Bryant

Një vit nga vdekja tragjike e legjendës Kobe Bryant

NBA