LAJMI I FUNDIT:
Kieran Trippier

Kieran Trippier

93 Artikuj

Info

Trippier ka lindur më 19 shtator 1990 dhe aktualisht është lojtar i Tottenham Hotspur.

Harry Kane u përpoq me të gjitha forcat që të merrte tek Bayerni një tjetër bashkëlojtar nga Anglia

Harry Kane u përpoq me të gjitha forcat që të merrte tek Bayerni një tjetër bashkëlojtar nga Anglia

Bundesliga
Trippier flet publikisht për ofertën e Bayern Munichut

Trippier flet publikisht për ofertën e Bayern Munichut

Bundesliga
Trippier mund të marrë një bonus mahnitës që lojtarët e Ligës Premier rrallë e marrin nëse transferohet te Bayerni

Trippier mund të marrë një bonus mahnitës që lojtarët e Ligës Premier rrallë e marrin nëse transferohet te Bayerni

Bundesliga
Thomas Tuchel jep sinjale rreth transferimit të Kieran Trippier

Thomas Tuchel jep sinjale rreth transferimit të Kieran Trippier

Bundesliga
Bayern Munich hap bisedimet me Newcastle për transferimin e Trippier

Bayern Munich hap bisedimet me Newcastle për transferimin e Trippier

Bundesliga
“Sa lëndime kemi?!” – Kieran Trippier përfshihet në një grindje të ashpër me tifozët e Newcastle pas humbjes nga Bournemouth

“Sa lëndime kemi?!” – Kieran Trippier përfshihet në një grindje të ashpër me tifozët e Newcastle pas humbjes nga Bournemouth

Premier League
Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Premier League
Lista me futbollistët që e kanë fituar më së shumti çmimin e Lojtarit të Ndeshjes për edicionin 2022/23

Lista me futbollistët që e kanë fituar më së shumti çmimin e Lojtarit të Ndeshjes për edicionin 2022/23

Ndërkombëtare
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
“Lionel Messi mund të ndalet vetëm me lutje”, Kieran Trippier zbulon bisedën me trajnerin Siemeone

“Lionel Messi mund të ndalet vetëm me lutje”, Kieran Trippier zbulon bisedën me trajnerin Siemeone

Ndërkombëtare
Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Premier League
Tifozët e Anglisë vendosin se kush duhet të gjuajë nga pika e bardhë nëse ndeshja me Senegalin shkon në penallti

Tifozët e Anglisë vendosin se kush duhet të gjuajë nga pika e bardhë nëse ndeshja me Senegalin shkon në penallti

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Anglisë në “Katar 2022” – a munden “Tre Luanët” ta fitojnë Kupën e Botës?

Formacioni i mundshëm i Anglisë në “Katar 2022” – a munden “Tre Luanët” ta fitojnë Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Premier League
Newcastle 1-0 Chelsea, nota e Brojës dhe të tjerëve

Newcastle 1-0 Chelsea, nota e Brojës dhe të tjerëve

Premier League
Nëse pyesni se nga ky suksese i Newcastles në këtë sezon – shikoni statistikat e Kieran Trippier

Nëse pyesni se nga ky suksese i Newcastles në këtë sezon – shikoni statistikat e Kieran Trippier

Premier League
Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Premier League
Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Premier League
Trippier hapi llogarinë e golave te Newcastle, me një supergol nga goditja e dënimit ndaj Evertonit

Trippier hapi llogarinë e golave te Newcastle, me një supergol nga goditja e dënimit ndaj Evertonit

Premier League
Tifozët e Newcastle duken të lumtur me blerjet e reja, por ato nuk sjellin garanci mbijetese në Ligën Premier

Tifozët e Newcastle duken të lumtur me blerjet e reja, por ato nuk sjellin garanci mbijetese në Ligën Premier

Premier League
Nga Coutinho te Diaz, Alli dhe Guimaraes – Formacioni më i mirë i Ligës Premier me blerjet e janarit

Nga Coutinho te Diaz, Alli dhe Guimaraes – Formacioni më i mirë i Ligës Premier me blerjet e janarit

Premier League
Klubet e Ligës Premier shpenzuan në janar për transferime sa gati La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Ligue 1 – së bashku

Klubet e Ligës Premier shpenzuan në janar për transferime sa gati La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Ligue 1 – së bashku

Premier League
Trippier u injorua nga bashkëlojtarët e Newcastle kur u kërkoi të duartrokisnin tifozët pas eliminimit nga Cambridge në FA Cup

Trippier u injorua nga bashkëlojtarët e Newcastle kur u kërkoi të duartrokisnin tifozët pas eliminimit nga Cambridge në FA Cup

Premier League