LAJMI I FUNDIT:

KF Malisheva

639 Artikuj

Shkëlqeu me het-trik ndaj Gjilanit, Drilon Hazrollaj ylli i javës së 23-të në Superligë

Shkëlqeu me het-trik ndaj Gjilanit, Drilon Hazrollaj ylli i javës së 23-të në Superligë

Superliga
Tani ndoshta as 1.7 milion euro nuk mjaftojnë – Hazrollaj po tregon që është ‘diamant’ i futbollit kosovar

Tani ndoshta as 1.7 milion euro nuk mjaftojnë – Hazrollaj po tregon që është ‘diamant’ i futbollit kosovar

Superliga
A po futet Malisheva në ‘valle’ për titull – rezultatet dhe renditja pas javës së 23-të

A po futet Malisheva në ‘valle’ për titull – rezultatet dhe renditja pas javës së 23-të

Superliga
Kida: Kemi një ecuri të mrekullueshme të ndeshjeve, më pëlqeu karakteri i ekipit

Kida: Kemi një ecuri të mrekullueshme të ndeshjeve, më pëlqeu karakteri i ekipit

Superliga
Drilon Hazrollaj magjik me tre gola, Malisheva mposht Gjilanin me përmbysje

Drilon Hazrollaj magjik me tre gola, Malisheva mposht Gjilanin me përmbysje

Superliga
Gjilani kërkon të rikthehet te fitoret, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Gjilani kërkon të rikthehet te fitoret, Malisheva për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 23-të, luhet në Gjilan dhe Lipjan

Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 23-të, luhet në Gjilan dhe Lipjan

Superliga
Malisheva prezanton tri transferime të reja

Malisheva prezanton tri transferime të reja

Superliga
Shkëlqeu me dy gola në fundjavë, Drilon Hazrollaj ylli i javës në Albi Mall Superligë

Shkëlqeu me dy gola në fundjavë, Drilon Hazrollaj ylli i javës në Albi Mall Superligë

Superliga
“Një klub rus ofron 1.6 milion euro për Drilon Hazrollajn” – drejtori sportiv i Malishevës zbulon detajet

“Një klub rus ofron 1.6 milion euro për Drilon Hazrollajn” – drejtori sportiv i Malishevës zbulon detajet

Superliga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca – renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
Kuqi: Kishim shanse për të fituar, por Malisheva janë të rrezikshëm në kundërsulme 

Kuqi: Kishim shanse për të fituar, por Malisheva janë të rrezikshëm në kundërsulme 

Superliga
Kida i lumtur me fitoren, ka disa fjalë edhe për Hazrollajn

Kida i lumtur me fitoren, ka disa fjalë edhe për Hazrollajn

Superliga
Hazrollaj magjik, Malisheva mposht me rikthim Feronikelin ’74

Hazrollaj magjik, Malisheva mposht me rikthim Feronikelin ’74

Superliga
Malisheva për fitore, Feronikeli ’74 për befasi – formacionet zyrtare

Malisheva për fitore, Feronikeli ’74 për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Suharekë dhe Malishevë, sot fillon xhiro e 22-të në Albi Mall Superligë

Luhet në Suharekë dhe Malishevë, sot fillon xhiro e 22-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Rezultatet dhe renditja pas javës së 21-të, lufta për titull më e zjarrtë se kurrë

Superliga
Kolaj ‘tradhton’ Prishtinën, me dy gabime fatale ia falë fitoren Malishevës

Kolaj ‘tradhton’ Prishtinën, me dy gabime fatale ia falë fitoren Malishevës

Superliga
Prishtina do vetëm fitore ndaj Malishevës, formacionet zyrtare

Prishtina do vetëm fitore ndaj Malishevës, formacionet zyrtare

Superliga
Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Lavdim Pireva
Tri super ndeshje në Superligën e Kosovës: Luhet për titull, garat evropiane dhe mbijetesë

Tri super ndeshje në Superligën e Kosovës: Luhet për titull, garat evropiane dhe mbijetesë

Superliga
Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Albi Mall Superliga luhet në mesjavë: Përballje direkte për titullin, Evropën dhe mbijetesën

Superliga
Kida i lumtur me tre pikët ndaj Fushë Kosovës, synon fitore edhe ndaj Prishtinës

Kida i lumtur me tre pikët ndaj Fushë Kosovës, synon fitore edhe ndaj Prishtinës

Superliga
Shala i zhgënjyer me humbjen: Tani jemi në situatë të vështirë

Shala i zhgënjyer me humbjen: Tani jemi në situatë të vështirë

Superliga