LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1308 Artikuj

Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani i falet Krasniqit që realizoi het-trik ndaj Llapit, ndërsa Ballkani triumfon ndaj Feronikelit

Gjilani i falet Krasniqit që realizoi het-trik ndaj Llapit, ndërsa Ballkani triumfon ndaj Feronikelit

Superliga
Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Superliga
Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Superliga
Prishtina kryen punë ndaj Feronikelit, Sadam Sulley shënon het-trik

Prishtina kryen punë ndaj Feronikelit, Sadam Sulley shënon het-trik

Superliga
Prishtina dëshiron vetëm fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Prishtina dëshiron vetëm fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga
BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante, vëmendja në derbin e Anamoravës

BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante, vëmendja në derbin e Anamoravës

Superliga
Drita luan baras ndaj Drenicës, Malisheva fiton te Feronikeli

Drita luan baras ndaj Drenicës, Malisheva fiton te Feronikeli

Superliga
Malisheva për t’iu kthyer fitores ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Malisheva për t’iu kthyer fitores ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga
Sot luhen tri ndeshje interesante në BKT Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Sot luhen tri ndeshje interesante në BKT Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Superliga
Renditja në BKT Superligën e Kosovës pas javës së 31-të: Ballkani ka filluar festën, mbijetesa interesant

Renditja në BKT Superligën e Kosovës pas javës së 31-të: Ballkani ka filluar festën, mbijetesa interesant

Superliga
Dukagjini vazhdon me formë fantastike, mposht me rezultat të thellë Feronikelin

Dukagjini vazhdon me formë fantastike, mposht me rezultat të thellë Feronikelin

Superliga
Formacionet zyrtare: Dukagjini për fitoren e radhës ndaj Feronikelit

Formacionet zyrtare: Dukagjini për fitoren e radhës ndaj Feronikelit

Superliga
Sot zhvillohen tri përballje të forta në BKT Superligën e Kosovës, derbi në Gjilan

Sot zhvillohen tri përballje të forta në BKT Superligën e Kosovës, derbi në Gjilan

Superliga
Tabela dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 30-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 30-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Llapi fiton në Drenas, Feronikeli bie zyrtarisht nga BKT Superliga

Llapi fiton në Drenas, Feronikeli bie zyrtarisht nga BKT Superliga

Superliga
Feronikeli dhe Llapi luajnë në Drenas, formacionet zyrtare

Feronikeli dhe Llapi luajnë në Drenas, formacionet zyrtare

Superliga
Tri ndeshje interesante zhvillohet sot në BKT Superligë, vëmendja në Gjilan

Tri ndeshje interesante zhvillohet sot në BKT Superligë, vëmendja në Gjilan

Superliga
Tabela dhe rezultatet e javës së 29-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet e javës së 29-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani fiton me lehtësi ndaj Feronikelit dhe afrohet me Ballkanin e vendit të parë

Gjilani fiton me lehtësi ndaj Feronikelit dhe afrohet me Ballkanin e vendit të parë

Superliga
Gjilani pret fitore të sigurt ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Gjilani pret fitore të sigurt ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga
Luhet për titull dhe mbijetesë, BKT Superliga e Kosovës vjen me tri ndeshje interesante sot

Luhet për titull dhe mbijetesë, BKT Superliga e Kosovës vjen me tri ndeshje interesante sot

Superliga
Nuhiu flet pas fitores ndaj Feronikelit: E respektuam kundërshtarin

Nuhiu flet pas fitores ndaj Feronikelit: E respektuam kundërshtarin

Superliga
Rezultatet dhe renditja tabelare e javës së 28-të në BKT Superligën e Kosovës

Rezultatet dhe renditja tabelare e javës së 28-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga