LAJMI I FUNDIT:
Kepa Arrizabalaga

Kepa Arrizabalaga

176 Artikuj

Pesë yjet e Real Madridit që mund ta luajnë ndeshjen e tyre të fundit në ‘Santiago Bernabeu’ këtë vikend

Pesë yjet e Real Madridit që mund ta luajnë ndeshjen e tyre të fundit në ‘Santiago Bernabeu’ këtë vikend

La Liga
Bellingham dhe gjashtë lojtarë të tjerë të Real Madridit do të fitojnë titullin e parë të ligës këtë sezon

Bellingham dhe gjashtë lojtarë të tjerë të Real Madridit do të fitojnë titullin e parë të ligës këtë sezon

La Liga
E nisi sezonin si portieri i tretë, tani është e pabesueshme se si ai u bë hero i Real Madridit

E nisi sezonin si portieri i tretë, tani është e pabesueshme se si ai u bë hero i Real Madridit

Liga e Kampionëve
Gjiganti italian po synon transferimin e Kepa Arrizabalagas

Gjiganti italian po synon transferimin e Kepa Arrizabalagas

La Liga
Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Premier League
Gjashtë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt te Real Madridi

Gjashtë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt te Real Madridi

La Liga
Lojtari i Real Madridit vetëofrohet në Arabinë Saudite para largimit në verë

Lojtari i Real Madridit vetëofrohet në Arabinë Saudite para largimit në verë

La Liga
Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Premier League
Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Premier League
Chelsea e gjen zgjidhjen për portën, ofron 20 milionë euro dhe Kepan për 23-vjeçarin

Chelsea e gjen zgjidhjen për portën, ofron 20 milionë euro dhe Kepan për 23-vjeçarin

Premier League
Real Madridi përballet me çështjen e pagave, 30 për qind e ekipit janë në skadencë

Real Madridi përballet me çështjen e pagave, 30 për qind e ekipit janë në skadencë

La Liga
E kryer: Nuk është më në planet e tij, Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë lojtarin nga Real Madridi

E kryer: Nuk është më në planet e tij, Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë lojtarin nga Real Madridi

La Liga
Real Madridi merr vendimin përfundimtar për Kepan

Real Madridi merr vendimin përfundimtar për Kepan

La Liga
Gjashtë largimet që pritet të ndodhin në verë nga Real Madridi

Gjashtë largimet që pritet të ndodhin në verë nga Real Madridi

La Liga
Ancelotti do të marrë vendimin e ‘sezonit’ në ditët në vijim

Ancelotti do të marrë vendimin e ‘sezonit’ në ditët në vijim

La Liga
Real Madrid do të marrë vendimin përfundimtar për të ardhmen e gjashtë lojtarëve në janar

Real Madrid do të marrë vendimin përfundimtar për të ardhmen e gjashtë lojtarëve në janar

La Liga
Gjashtë lojtarë mund të largohen nga Real Madridi brenda gjashtë muajve, Ancelotti dëshiron të mbajë të paktën njërin

Gjashtë lojtarë mund të largohen nga Real Madridi brenda gjashtë muajve, Ancelotti dëshiron të mbajë të paktën njërin

La Liga
Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

La Liga
Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

La Liga
Real Madridi po mendon të ofrojë një shumë qesharake për transferimin e përhershëm të Kepas

Real Madridi po mendon të ofrojë një shumë qesharake për transferimin e përhershëm të Kepas

La Liga
Dy lojtarë nuk duan të largohen nga Real Madridi në verën e ardhshme

Dy lojtarë nuk duan të largohen nga Real Madridi në verën e ardhshme

La Liga
Mesazhi i Kepas nga konferenca e tij e parë si lojtar i Real Madridit, nuk do t’i pëlqej aspak Chelseat

Mesazhi i Kepas nga konferenca e tij e parë si lojtar i Real Madridit, nuk do t’i pëlqej aspak Chelseat

La Liga
Kepa Arrizabalaga konfirmon refuzimin e ofertën së Bayern Munichut për Real Madridin

Kepa Arrizabalaga konfirmon refuzimin e ofertën së Bayern Munichut për Real Madridin

La Liga
Zyrtare: Kepa Arrizabalaga i bashkohet Real Madridit

Zyrtare: Kepa Arrizabalaga i bashkohet Real Madridit

La Liga