LAJMI I FUNDIT:

Këmbët

175 Artikuj

Ushtrimi pranë murit për tëhollimin e anëve të brendshme dhe të jashtme të kofshëve

Ushtrimi pranë murit për tëhollimin e anëve të brendshme dhe të jashtme të kofshëve

Fitnes në shtëpi
Truqet stilistike me ndihmën e të cilave këmbët tuaja në çizme do të duken më të gjata

Truqet stilistike me ndihmën e të cilave këmbët tuaja në çizme do të duken më të gjata

Keshilla Modë
Katër ushtrime të mrekullueshme: Shërojnë ishiasin!

Katër ushtrime të mrekullueshme: Shërojnë ishiasin!

Këshilla mjekësore
Këto shenja lajmërojnë se keni një problem të madh shëndetësor!

Këto shenja lajmërojnë se keni një problem të madh shëndetësor!

Këshilla mjekësore
Çka zbulon poza e preferuar e seksit për ty

Çka zbulon poza e preferuar e seksit për ty

Intimitet dhe Pasion
Çfarë i ke këmbët, ashtu e ke edhe zemrën: Forma e shputave zbulon gjithë personalitetin!

Çfarë i ke këmbët, ashtu e ke edhe zemrën: Forma e shputave zbulon gjithë personalitetin!

Lifestyle
Pas komenteve fyese për shtimin e peshës, Lana Del Rey me krenari vuri në pah këmbët

Pas komenteve fyese për shtimin e peshës, Lana Del Rey me krenari vuri në pah këmbët

Bukuri dhe Kujdes
Shenjat se po konsumoni shumë kripë mund të shihen në duar dhe këmbë

Shenjat se po konsumoni shumë kripë mund të shihen në duar dhe këmbë

Këshilla mjekësore
Grimi i këmbës. Mbase po talleni!?

Grimi i këmbës. Mbase po talleni!?

Manikyr dhe pedikyr
Pagoi 150 mijë euro për të zgjatur këmbët, i bëri qejfin partnerit, por tani është penduar

Pagoi 150 mijë euro për të zgjatur këmbët, i bëri qejfin partnerit, por tani është penduar

Psikoprofil
Lidhshmëri mes impotencës dhe sindromës së këmbëve jo të qeta

Lidhshmëri mes impotencës dhe sindromës së këmbëve jo të qeta

Shëndetësi Lajme
Çfarë tregojnë për shëndetin tuaj këmbët dhe nyejt e ënjtura

Çfarë tregojnë për shëndetin tuaj këmbët dhe nyejt e ënjtura

Këshilla dhe arsye
Djersitja e duarve dhe këmbëve, kurat natyrale për eliminimin e këtij sikleti

Djersitja e duarve dhe këmbëve, kurat natyrale për eliminimin e këtij sikleti

Këshilla Lifestyle
Vetëshërimi në shtëpi: Me shtypjen e këtyre pikave mund t’i shëroni të gjitha organet

Vetëshërimi në shtëpi: Me shtypjen e këtyre pikave mund t’i shëroni të gjitha organet

Mjekësi alternative
Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’

Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’

Po Flitet
Vetëm pesë minuta! Një stërvitje e shkurtër për të forcuar këmbët tuaja për të cilat nuk keni nevojë për pajisje

Vetëm pesë minuta! Një stërvitje e shkurtër për të forcuar këmbët tuaja për të cilat nuk keni nevojë për pajisje

Aktivitete sportive
Gjashtë rregulla kujdesi, në saje të të cilave këmbët tuaja do të duken gjithmonë perfekte

Gjashtë rregulla kujdesi, në saje të të cilave këmbët tuaja do të duken gjithmonë perfekte

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Nëse shpesh qëndroni në këtë pozë – shtoni rrezikun nga celuliti

Nëse shpesh qëndroni në këtë pozë – shtoni rrezikun nga celuliti

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Shenjat që tregojnë se nuk ushqeheni si duhet

Shenjat që tregojnë se nuk ushqeheni si duhet

Shëndetësi Lajme
Për këmbë të tonifikuara dhe vithe të forta: Mësoni të bëni saktë galiç të gjerë

Për këmbë të tonifikuara dhe vithe të forta: Mësoni të bëni saktë galiç të gjerë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Simptomat e diabetit: Si këmbët tuaja mund të tregojnë sheqer të lartë në gjak

Simptomat e diabetit: Si këmbët tuaja mund të tregojnë sheqer të lartë në gjak

Këshilla mjekësore
Zhytni këmbët në këtë banjë të nxehtë çdo mbrëmje: Mbron nga viruset dhe rinon

Zhytni këmbët në këtë banjë të nxehtë çdo mbrëmje: Mbron nga viruset dhe rinon

Të tjera
Gruaja këmbëzbathur që thotë se këpucët janë ‘burgje të këmbëve’ pohon se ajo u ndalua të hynte në ASDA

Gruaja këmbëzbathur që thotë se këpucët janë ‘burgje të këmbëve’ pohon se ajo u ndalua të hynte në ASDA

Interesante
Ajo që shihni së pari në ilustrim zbulon nëse jeni ambicioz dhe i durueshëm apo kokëfortë dhe këmbëngulës

Ajo që shihni së pari në ilustrim zbulon nëse jeni ambicioz dhe i durueshëm apo kokëfortë dhe këmbëngulës

Trend