LAJMI I FUNDIT:

Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’

Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’
(Foto: Getty Images)

Filmbërësi ikonik, Quentin Tarantino, dyshohet se i ka paguar një femre që punonte në një klub striptizmi 10.000 dollarë për t’ia lëpirë këmbët e saja derisa të dukeshin si “kumbulla të thata”.

Reklama

Fituesi i dyfishtë i çmimit Oscar, i cili është akuzuar se ka pasur një fetish ndaj këmbëve për dekada, thuhet se i dha një balerine në një klub striptizi një bakshish të majmë për të thithur gishtat e saj dhe për t’ia lëpirë pjesën e poshtme të shputave.

Një punonjës i lartë i stafit në një klub në Hollywood i ka bërë këto pohime në podcastin Get in the Car, mirëpo nuk ka specifikuar se ku apo kur kishte ndodhur ngjarja.

Quentin Tarantino flet për filmin që e traumatizoi në fëmijëri
Lexo po ashtu Quentin Tarantino flet për filmin që e traumatizoi në fëmijëri

Siç transmeton Daily Mail, ai ka thënë se Tarantino e vizitonte klubin ku ai punonte duke kërkuar një dhomë VIP me valltaren me gjoksin më të madh dhe të pasmet më të mëdha.

Ai ka thënë se e kishte parë ndërveprimin e çuditshëm të 60-vjeçarit me njërën nga femrat e lokalit përmes kamerave të sigurisë vetëm për shkak të kuriozitetit, si dhe ka theksuar se i ka dhuruar 10.000 dollarë për këtë gjë.

Këmbët në plan të parë në filmat e Tarantinos (Foto: Screenshot/Twitter)

Filmat e Tarantinos shpesh shfaqin pamje nga afër të këmbëve të njerëzve. Për shkak të kësaj, ai madje është detyruar të deklarohet lidhur me fetishin e tij të supozuar ndaj këmbëve.

Dhjetë filmat më të mirë të Quentin Tarantinos
Lexo po ashtu Dhjetë filmat më të mirë të Quentin Tarantinos

“Ka shumë këmbë në shumë filma të regjisorëve të mirë. Para meje, personi nga i cili përkufizohej fetishizmi i këmbës ishte Luis Bunuel, një tjetër regjisor filmi. Dhe Hitchcock u akuzua për këtë dhe Sofia Coppola është akuzuar për të”, kishte deklaruar regjisori për GQ në vitin 2021. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Kalo në kategori