LAJMI I FUNDIT:

KB Vëllaznimi

159 Artikuj

Vëllaznimi vazhdon me fitore, mposht edhe Rahovecin

Vëllaznimi vazhdon me fitore, mposht edhe Rahovecin

Super Liga
Pas Prishtinës, Vëllaznimi mposht edhe Pejën

Pas Prishtinës, Vëllaznimi mposht edhe Pejën

Super Liga
Vëllaznimi triumfon ndaj Sigal Prishtinës

Vëllaznimi triumfon ndaj Sigal Prishtinës

Super Liga
Ty Nichols dhe Tiwian Kendley, përforcimet e Vëllaznimit

Ty Nichols dhe Tiwian Kendley, përforcimet e Vëllaznimit

Super Liga
Ponte Prizreni shënon fitore pas vazhdimeve dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Ponte Prizreni shënon fitore pas vazhdimeve dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Super Liga
Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Basketboll
Golden Eagle Ylli me fitore jo të lehtë ndaj Vëllaznimit

Golden Eagle Ylli me fitore jo të lehtë ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Trepça shënon fitore shumë të rëndësishme ndaj Vëllaznimit

Trepça shënon fitore shumë të rëndësishme ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Gjysmëfinale interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Gjysmëfinale interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Këtë mesjavë sfida interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Këtë mesjavë sfida interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Ponte Prizreni shënon fitore ndaj Vëllaznimit

Ponte Prizreni shënon fitore ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Përfundon afati kalimtar me shumë transferime të bujshme: Golden Eagle Ylli ‘mbret’ për afrimet

Përfundon afati kalimtar me shumë transferime të bujshme: Golden Eagle Ylli ‘mbret’ për afrimet

Basketboll
Peja u rikthehet fitoreve, mposht Vëllaznimin

Peja u rikthehet fitoreve, mposht Vëllaznimin

Super Liga
Prishtina i kthehet fitoreve, mposht Vëllaznimin në Gjakovë

Prishtina i kthehet fitoreve, mposht Vëllaznimin në Gjakovë

Super Liga
Përballje interesante në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Përballje interesante në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon kundër Vëllaznimit

Golden Eagle Ylli triumfon kundër Vëllaznimit

Super Liga
Superliga në basketboll vazhdon me duele interesante në xhiron e 12-të

Superliga në basketboll vazhdon me duele interesante në xhiron e 12-të

Super Liga
Fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë, Vëllaznimi mposht Trepçën

Fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë, Vëllaznimi mposht Trepçën

Super Liga
Bashkimi triumfon ndaj Vëllaznimit, vendosi çereku i fundit

Bashkimi triumfon ndaj Vëllaznimit, vendosi çereku i fundit

Super Liga
Mesjava me ndeshje shumë interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Mesjava me ndeshje shumë interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Ponte Prizreni regjistron fitore ndaj Vëllaznimit

Ponte Prizreni regjistron fitore ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Ndeshje interesante në elitën e basketbollit kosovar në fundjavë

Ndeshje interesante në elitën e basketbollit kosovar në fundjavë

Super Liga
Rahoveci dhe Ponte Prizreni marrin fitoret e radhës

Rahoveci dhe Ponte Prizreni marrin fitoret e radhës

Super Liga
Përballje derbi në xhiron e tetë të Superligës së Kosovës në basketboll

Përballje derbi në xhiron e tetë të Superligës së Kosovës në basketboll

Super Liga