LAJMI I FUNDIT:

KB Ponte Prizreni

102 Artikuj

Peja fiton me rezultat të thellë përballë Proton Cable Prizrenit

Peja fiton me rezultat të thellë përballë Proton Cable Prizrenit

Basketboll
Proton Cable Prizreni fiton dramën pas vazhdimeve me Sigal Prishtinën

Proton Cable Prizreni fiton dramën pas vazhdimeve me Sigal Prishtinën

Super Liga
Prishtina fiton dhe kompleton katër gjysmëfinalistët

Prishtina fiton dhe kompleton katër gjysmëfinalistët

Super Liga
Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Ylli fiton ndaj Proton Cable Prizrenit dhe i afrohet vendit të tretë

Super Liga
Trepça fiton më vështirësi ndaj Proton Cable Prizrenit, merr triumfin e 12-të radhazi

Trepça fiton më vështirësi ndaj Proton Cable Prizrenit, merr triumfin e 12-të radhazi

Super Liga
Fitore e rëndësishme për Vëllaznimin ndaj Prizrenit

Fitore e rëndësishme për Vëllaznimin ndaj Prizrenit

Super Liga
Peja triumfon në Prizren

Peja triumfon në Prizren

Basketboll
Derbi prizrenas i takon Proton Cable Prizrenit

Derbi prizrenas i takon Proton Cable Prizrenit

Super Liga
Vëllaznimi në formë të jashtëzakonshme, Kuqezinjtë marrin fitoren e gjashtë me radhë

Vëllaznimi në formë të jashtëzakonshme, Kuqezinjtë marrin fitoren e gjashtë me radhë

Super Liga
Ylli kthehet te fitorja, mposht Proton Cable Prizrenin

Ylli kthehet te fitorja, mposht Proton Cable Prizrenin

Super Liga
Trepça triumfon si mysafir ndaj Proton Cable Prizrenit

Trepça triumfon si mysafir ndaj Proton Cable Prizrenit

Super Liga
Dramë deri në fund, fitorja e parë për prizrenasit

Dramë deri në fund, fitorja e parë për prizrenasit

Basketboll
Peja triumfon ndaj Proton Cable Prizrenit, kalon në gjysmëfinale

Peja triumfon ndaj Proton Cable Prizrenit, kalon në gjysmëfinale

Super Liga
Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Basketboll
Ponte Prizreni fiton ndaj Rahovecit në ndeshjen interesante në “Mizahir Isma”

Ponte Prizreni fiton ndaj Rahovecit në ndeshjen interesante në “Mizahir Isma”

Super Liga
Fitore e lehtë e Prizreni 16 ndaj RC Cola Dritës

Fitore e lehtë e Prizreni 16 ndaj RC Cola Dritës

Super Liga
Super sfida në xhiron e dytë, nga klasikja te finalistët e Superkupës

Super sfida në xhiron e dytë, nga klasikja te finalistët e Superkupës

Basketboll
Mbyllet afati kalimtar në basketbollin e Kosovës – këto janë të gjitha transferimet e bëra

Mbyllet afati kalimtar në basketbollin e Kosovës – këto janë të gjitha transferimet e bëra

Super Liga
Ponte Prizreni fiton kundër Lipjanit

Ponte Prizreni fiton kundër Lipjanit

Super Liga
Golden Eagle Ylli dhe Ponte Prizreni kalojnë në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Golden Eagle Ylli dhe Ponte Prizreni kalojnë në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Basketboll
Orari i plotë i ndeshjeve të Final 8 Kupës së Kosovës

Orari i plotë i ndeshjeve të Final 8 Kupës së Kosovës

Basketboll


mob5