LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

404 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

Pas paraqitjes së tyre publike, Kate Middleton dhe Princi William me postim të ri në Instagram

Pas paraqitjes së tyre publike, Kate Middleton dhe Princi William me postim të ri në Instagram

Yjet
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Yjet
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Yjet
Princesha Kate do ta bëjë sot paraqitjen e parë publike që nga diagnoza me kancer

Princesha Kate do ta bëjë sot paraqitjen e parë publike që nga diagnoza me kancer

Yjet
“Po i jap vetes kohë për t’u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

“Po i jap vetes kohë për t’u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

Yjet
Kate Middleton vjen me lajme të mira, mund të rikthehet në një paraqitje publike shumë shpejt

Kate Middleton vjen me lajme të mira, mund të rikthehet në një paraqitje publike shumë shpejt

Yjet
Informacione jo të mira vijnë nga gjendja shëndetësore e Kate Middleton: Ajo mund të mos kthehet kurrë në detyrë

Informacione jo të mira vijnë nga gjendja shëndetësore e Kate Middleton: Ajo mund të mos kthehet kurrë në detyrë

Yjet
Pallati Kensington ndan detaje për gjendjen shëndetësore të Kate Middleton

Pallati Kensington ndan detaje për gjendjen shëndetësore të Kate Middleton

Yjet
“Po kalojnë një ferr”, stilistja e çiftit mbretëror rrëfen situatën në pallat pasi Princesha e Uellsit u diagnostikua me kancer

“Po kalojnë një ferr”, stilistja e çiftit mbretëror rrëfen situatën në pallat pasi Princesha e Uellsit u diagnostikua me kancer

Yjet
Princi William tregon se si është gjendja shëndetësore e Kate Middleton

Princi William tregon se si është gjendja shëndetësore e Kate Middleton

Yjet
“Për pak pësova sulm në zemër”, Princi William dhe Kate trembën ndjekësit me një foto

“Për pak pësova sulm në zemër”, Princi William dhe Kate trembën ndjekësit me një foto

Yjet
Princi William dhe Princesha Kate publikojnë një fotografi në internet, në ditëlindjen e gjashtë të djalit të tyre

Princi William dhe Princesha Kate publikojnë një fotografi në internet, në ditëlindjen e gjashtë të djalit të tyre

Yjet
Princi William rifillon me detyrat publike, tha se “po bën çmos për Kate-in”

Princi William rifillon me detyrat publike, tha se “po bën çmos për Kate-in”

Yjet
Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

Yjet
Princi William thyen heshtjen për herë të parë që kur Kate Middleton njoftoi diagnzën e saj të kancerit

Princi William thyen heshtjen për herë të parë që kur Kate Middleton njoftoi diagnzën e saj të kancerit

Yjet
Një detaj i padëgjuar deri më tani zbulohet prapa video-mesazhit të Kate Middleton

Një detaj i padëgjuar deri më tani zbulohet prapa video-mesazhit të Kate Middleton

Yjet
Kërcënime? Kate Middleton u detyrua të zbulonte diagnozën e saj të kancerit, ja pse

Kërcënime? Kate Middleton u detyrua të zbulonte diagnozën e saj të kancerit, ja pse

Yjet
Videoja e Kate Middleton ‘do të shpëtojë jetë’, ndërsa kërkimet në Google për simptomat dhe testet e kancerit rriten me 65 për qind

Videoja e Kate Middleton ‘do të shpëtojë jetë’, ndërsa kërkimet në Google për simptomat dhe testet e kancerit rriten me 65 për qind

Yjet
Zbulohet arsyeja pse Kate Middleton e dha e vetme mesazhin për sëmundjen e kancerit, pa prezencën e Princit William

Zbulohet arsyeja pse Kate Middleton e dha e vetme mesazhin për sëmundjen e kancerit, pa prezencën e Princit William

Yjet
Efekti i Kate Middleton: Vizitat në faqet e këshillave për kancerin dhe të NHS-së u rritën pesëfish pas deklarimit të diagnozës nga Princesha

Efekti i Kate Middleton: Vizitat në faqet e këshillave për kancerin dhe të NHS-së u rritën pesëfish pas deklarimit të diagnozës nga Princesha

Yjet
“Zhdukja” e unazës në videon e Kate Middleton ka ngjallur një debat në internet, shumë fansa pyesin nëse mund të jetë bërë me AI?

“Zhdukja” e unazës në videon e Kate Middleton ka ngjallur një debat në internet, shumë fansa pyesin nëse mund të jetë bërë me AI?

Yjet
‘Mallkimi Kate Middleton’: Princesha ishte shtrirë në spital edhe në vitin 2012, infermierja e saj bëri vetëvrasje pak kohë pasi zbuloi pa dashje gjendjen e saj

‘Mallkimi Kate Middleton’: Princesha ishte shtrirë në spital edhe në vitin 2012, infermierja e saj bëri vetëvrasje pak kohë pasi zbuloi pa dashje gjendjen e saj

Yjet
Kim Kardashian hesht kur pyetet për Kate Middleton, pasi ajo kishte bërë shaka me Princeshën e Uellsit, para zbulimit të kancerit

Kim Kardashian hesht kur pyetet për Kate Middleton, pasi ajo kishte bërë shaka me Princeshën e Uellsit, para zbulimit të kancerit

Yjet
Kate e shkroi të gjithë fjalimin e saj për luftën kundër kancerit vetë: Princesha e Uellsit donte të shuante thashethemet e mëtejshme dhe spekulimet shëndetësore

Kate e shkroi të gjithë fjalimin e saj për luftën kundër kancerit vetë: Princesha e Uellsit donte të shuante thashethemet e mëtejshme dhe spekulimet shëndetësore

Yjet