LAJMI I FUNDIT:

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një eksperte e gjuhës së trupit ka zbuluar natyrën e vërtetë të marrëdhënies së Kate Middleton dhe Princit William, pasi këta të dy ndanë një moment romantik në ballkonin e Pallatit Buckingham.

Princesha e Uellsit, ka bërë së fundmi një paraqitje publike për herë të parë pas disa muajsh.

Ajo u rikthye në sy të publikut për herë të parë këtë vit dhe iu bashkua familjes mbretërore për të festuar ditëlindjen zyrtare të Mbretit Charles III, shkruan DailyMail.


Zhdukja e saj nga syri i publikut ngriti shumë spekulime edhe për faktin se Kate Middleton vuan nga kanceri.

Ekspertja e gjuhës së trupit tani ka kapur një detaj mes çifit Kate dhe William kur dyshja ndanë një moment së bashku.

“Një moment midis asaj dhe Princit William na dha një detaj të brendshëm prekës në lumturinë e tyre, kur u bashkuan në skenën botërore”, thot Judi James.

“Sinjali më prekës ishte kur sytë e tyre më në fund u takuan”.

“Mimikat e syve të William dhe muskujt rreth buzëve të tij treguan krenarinë e tij të brendshme dhe lehtësimin që gruaja e tij e bukur po qëndronte sërish pranë tij, ndërsa Kate, e cila ishte relaksuar dukshëm në këtë fazë, ia ktheu një buzëqeshje të gjerë”, deklaroi mes tjerash ekspertja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Magazina
Kalo në kategori