LAJMI I FUNDIT:
Kasper Schmeichel

Kasper Schmeichel

52 Artikuj

Schmeichel: Kosova e meritoi barazimin në këtë ndeshje të vështirë

Schmeichel: Kosova e meritoi barazimin në këtë ndeshje të vështirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Danimarka stërvitet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, sytë kah Eriksen e yjet e tjerë

Danimarka stërvitet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, sytë kah Eriksen e yjet e tjerë

Përfaqësueset
Schmeichel: Kjo është e bukura e futbollit, ta mundëson të vizitosh shumë vende – na kanë treguar për Kosovën, e dimë si luajnë

Schmeichel: Kjo është e bukura e futbollit, ta mundëson të vizitosh shumë vende – na kanë treguar për Kosovën, e dimë si luajnë

Përfaqësueset
Schmeichel nuk arriti të mbajë vetën kur kuptoi për incidentin e presidentit të Leicesterit

Schmeichel nuk arriti të mbajë vetën kur kuptoi për incidentin e presidentit të Leicesterit

Premier League
Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Premier League
Courtois fiton çmimin ‘portieri i vitit’ nga FIFA

Courtois fiton çmimin ‘portieri i vitit’ nga FIFA

Ndërkombëtare
FIFA zbulon tre të nominuarit për portierin e vitit

FIFA zbulon tre të nominuarit për portierin e vitit

Ndërkombëtare
Courtois drejt largimit nga Chelsea, pesë portierët që mund ta zëvendësojnë belgun

Courtois drejt largimit nga Chelsea, pesë portierët që mund ta zëvendësojnë belgun

Premier League
Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Premier League
Kroaci 1-1 (3-2) Danimarkë, notat e lojtarëve

Kroaci 1-1 (3-2) Danimarkë, notat e lojtarëve

Përfaqësueset
Kroacia nuk gabon në penallti ndaj Danimarkës, kualifikohet në çerekfinale të Botërorit ‘Rusia 2018’

Kroacia nuk gabon në penallti ndaj Danimarkës, kualifikohet në çerekfinale të Botërorit ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
Danimarka publikon listën e lojtarëve të ftuar për Botëror, mungon Bendtner për shkak të lëndimit

Danimarka publikon listën e lojtarëve të ftuar për Botëror, mungon Bendtner për shkak të lëndimit

Përfaqësueset
Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Premier League
United ka dy portierë në vëzhgim

United ka dy portierë në vëzhgim

Premier League
Kush do të jetë zëvendësues i David De Gea te United nëse ai largohet? Këtu janë 10 kandidatët (Foto)

Kush do të jetë zëvendësues i David De Gea te United nëse ai largohet? Këtu janë 10 kandidatët (Foto)

Premier League
Arsenali kërkon Schmeichelin

Arsenali kërkon Schmeichelin

Premier League
Real Madridi dhe Unitedi në garë për Schmeichelin

Real Madridi dhe Unitedi në garë për Schmeichelin

Premier League
Shpëtoi Leicesterin duke pritur një penalti, këto janë fjalët emocionuese të Schmeichelit

Shpëtoi Leicesterin duke pritur një penalti, këto janë fjalët emocionuese të Schmeichelit

Liga e Kampionëve
Schmeichel hero i Leicesterit, priti dy penalti në dy ndeshje të ndryshme kundër Sevillas (Video)

Schmeichel hero i Leicesterit, priti dy penalti në dy ndeshje të ndryshme kundër Sevillas (Video)

Liga e Kampionëve
Schmeichel tregon se çfarë i tha Ranieri lojtarëve në takimin lamtumirës dhe zbulon se a kishin lojtarët gisht në shkarkimin e italianit

Schmeichel tregon se çfarë i tha Ranieri lojtarëve në takimin lamtumirës dhe zbulon se a kishin lojtarët gisht në shkarkimin e italianit

Premier League
Mësohen emrat e dy futbollistëve që këmbëngulën në shkarkimin e Claudio Ranierit

Mësohen emrat e dy futbollistëve që këmbëngulën në shkarkimin e Claudio Ranierit

Premier League
Zyrtare: Ylli i Leicesterit rinovon kontratën (Foto)

Zyrtare: Ylli i Leicesterit rinovon kontratën (Foto)

Premier League
Leicester i vendos çmimin Schmeichelit

Leicester i vendos çmimin Schmeichelit

Premier League
Koeman dëshiron një Everton me plot yje

Koeman dëshiron një Everton me plot yje

Premier League