0Shares

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier.

Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel.

Lëndohet Gary Cahill, mund të mungojë ndaj Barcelonës Lëndohet Gary Cahill, mund të mungojë ndaj Barcelonës

Portieri danez ishte lojtari i ndeshjes, ndërsa te mysafirët paraqitje të mirë arritën të bëjnë edhe:

Wilfred Ndidi, Riyad Maherz dhe Jamie Vardy.

Për Blutë e Londrës më i miri ishte Eden Hazard, por edhe Victor Moses e Tiemoue Bakayoko, ndërsa më poshtë keni notat e lotjarëve.

Chelsea:

Leicester City:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)