LAJMI I FUNDIT:
Kasper Schmeichel

Kasper Schmeichel

53 Artikuj

Barcelona ka katër portierë në listën e dëshirave për ta zëvendësuar Ter Stegenin

Barcelona ka katër portierë në listën e dëshirave për ta zëvendësuar Ter Stegenin

La Liga
Kasper Schmeichelit i është shndërruar jeta “në ferr” te Nice – tifozët e klubit vërshëllejnë emrin e tij

Kasper Schmeichelit i është shndërruar jeta “në ferr” te Nice – tifozët e klubit vërshëllejnë emrin e tij

Ligue 1
Pas 11 vitesh, një titull, një FA Cup – Kasper Schmeichel lë Leicesterin për të kaluar te Nice

Pas 11 vitesh, një titull, një FA Cup – Kasper Schmeichel lë Leicesterin për të kaluar te Nice

Ligue 1
Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Lojtarët më të mirë të prodhuar nga akademia e Man Cityt: Nga Wright-Phillips te Foden

Premier League
Veprimi i Schmeichel për Eriksen është për t’u përshëndetur

Veprimi i Schmeichel për Eriksen është për t’u përshëndetur

Përfaqësueset
Të gjithë po pyesin se çfarë i tha James Maddison, Salahut – me egjiptianin që e humbi penalltinë

Të gjithë po pyesin se çfarë i tha James Maddison, Salahut – me egjiptianin që e humbi penalltinë

Premier League
Notat e lojtarëve, Leicester City 1-0 Liverpool: Schmeichel më i miri

Notat e lojtarëve, Leicester City 1-0 Liverpool: Schmeichel më i miri

Premier League
‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

Ndërkombëtare
UEFA dënon Anglinë për tri shkelje gjatë ndeshjes me Danimarkën

UEFA dënon Anglinë për tri shkelje gjatë ndeshjes me Danimarkën

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Angli 1-1 Danimarkë: Schmeichel lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Angli 1-1 Danimarkë: Schmeichel lojtar i ndeshjes

Përfaqësueset
“A ka ardhur ndonjëherë në shtëpi?” – Schmeichel thumbon gazetarin anglez para takimit me Tre Luanët

“A ka ardhur ndonjëherë në shtëpi?” – Schmeichel thumbon gazetarin anglez para takimit me Tre Luanët

Përfaqësueset
Schmeichel e pranon që vizita e Eriksen ngriti disponimin te Danimarka: Ishte e rëndësishme të fshihej nga mendjet tona imazhi i fundit

Schmeichel e pranon që vizita e Eriksen ngriti disponimin te Danimarka: Ishte e rëndësishme të fshihej nga mendjet tona imazhi i fundit

Përfaqësueset
Schmeichel thotë se është krenar që ka një kapiten si Kjaer – pas incidentit tragjik të Eriksenit

Schmeichel thotë se është krenar që ka një kapiten si Kjaer – pas incidentit tragjik të Eriksenit

Përfaqësueset
Momente prekëse – Schmeichel dhe Kjaer mundohen ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit, e cila nuk mund t’i ndalte lotët në fushë

Momente prekëse – Schmeichel dhe Kjaer mundohen ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit, e cila nuk mund t’i ndalte lotët në fushë

Përfaqësueset
Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Dhjetë yje të futbollit që ishin pjesë e akademisë së Manchester Cityt: Nuk pritën shumë për ekipin e parë, disa prej tyre bënë mirë

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 0-1 Leicester City, vlerësimi i Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Arsenal 0-1 Leicester City, vlerësimi i Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Premier League
“Schmeichel e ëndërron kalimin te United”, kështu thotë ish-bashkëlojtari i tij Bischoff

“Schmeichel e ëndërron kalimin te United”, kështu thotë ish-bashkëlojtari i tij Bischoff

Premier League
United të pakënaqur me De Gean, mendojnë transferimin e Schmeichel

United të pakënaqur me De Gean, mendojnë transferimin e Schmeichel

Premier League
Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
“Kapja daneze” – Kasper Schmeichel i Leicesterit ‘pushton’ internetin më mënyrën si i ndal goditjet e fuqishme të kundërshtarit

“Kapja daneze” – Kasper Schmeichel i Leicesterit ‘pushton’ internetin më mënyrën si i ndal goditjet e fuqishme të kundërshtarit

Premier League
Schmeichel fajëson gjyqtarët pas humbjes nga Liverpooli: Gjyqtari deshi ta bënte veten hero, penalltia na humbi qetësinë

Schmeichel fajëson gjyqtarët pas humbjes nga Liverpooli: Gjyqtari deshi ta bënte veten hero, penalltia na humbi qetësinë

Premier League
Goditja fantastike e Xhakës dhe pritja e mrekullueshme e Schmeichel që me ndihmën e shtyllës ia mohoi një gol të bukur

Goditja fantastike e Xhakës dhe pritja e mrekullueshme e Schmeichel që me ndihmën e shtyllës ia mohoi një gol të bukur

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Manchester United 1-0 Leicester City, Rashford me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve: Manchester United 1-0 Leicester City, Rashford me vlerësimin më të lartë

Premier League