LAJMI I FUNDIT:

Kasper Hjulmand

11 Artikuj

Hjulmand: Zhgënjim i madh që ishim aq afër finales, por rrethana të ndryshme na bënë të mos e arrijmë

Hjulmand: Zhgënjim i madh që ishim aq afër finales, por rrethana të ndryshme na bënë të mos e arrijmë

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Kam përjetuar emocione të mëdha këto javë, sa kam përjetuar gjithë jetën

Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Kam përjetuar emocione të mëdha këto javë, sa kam përjetuar gjithë jetën

Përfaqësueset
Trajneri i Danimarkës, Hjulmand pas kalimit në gjysmëfinale: Është diçka magjike, lojtarëve ua tregova një fotografi të Wembley

Trajneri i Danimarkës, Hjulmand pas kalimit në gjysmëfinale: Është diçka magjike, lojtarëve ua tregova një fotografi të Wembley

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Unë i admiroj këtë djem, po luftojnë shumë

Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Unë i admiroj këtë djem, po luftojnë shumë

Përfaqësueset
Damsgaard, zëvendësues perfekt si numër 10 për Eriksenin: I riu krahasohet me Iniestan – ka driblim, goditje të mirë dhe të ardhme të madhe

Damsgaard, zëvendësues perfekt si numër 10 për Eriksenin: I riu krahasohet me Iniestan – ka driblim, goditje të mirë dhe të ardhme të madhe

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand, që është fans i ‘Guardiolismo’ dhe po çmend në EURO 2020: Ai thotë se Pep do të mbahet mend si Steve Jobs i futbollit

Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand, që është fans i ‘Guardiolismo’ dhe po çmend në EURO 2020: Ai thotë se Pep do të mbahet mend si Steve Jobs i futbollit

Përfaqësueset
Formacionet startuese: Rusia dhe Danimarka luajnë për pikë të plota

Formacionet startuese: Rusia dhe Danimarka luajnë për pikë të plota

Përfaqësueset
Është konfirmuar se Eriksen përjetoi arrest kardiak – definicioni, simptomat dhe shkaktarët

Është konfirmuar se Eriksen përjetoi arrest kardiak – definicioni, simptomat dhe shkaktarët

Përfaqësueset
Fjalët e para që Eriksen u tha bashkëlojtarëve pas momentit që sa nuk i kushtoi me jetë

Fjalët e para që Eriksen u tha bashkëlojtarëve pas momentit që sa nuk i kushtoi me jetë

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Kjo mbrëmje tregoi se sa ka rëndësi jeta

Përzgjedhësi i Danimarkës, Hjulmand: Kjo mbrëmje tregoi se sa ka rëndësi jeta

Përfaqësueset
Hjulmand: Interi po ia humb cilësitë Eriksenit

Hjulmand: Interi po ia humb cilësitë Eriksenit

Serie A