LAJMI I FUNDIT:

Kalvin Phillips

28 Artikuj

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Premier League
Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Premier League
Phillips: Nuk do ta tradhtoja kurrë Leedsin dhe të shkoja te Manchester United

Phillips: Nuk do ta tradhtoja kurrë Leedsin dhe të shkoja te Manchester United

Premier League
“Keni fytyrë jashtëzakonisht simetrike” – komediani i zë në befasi lojtarët e Cityt, derisa hynin në qendrën stërvitore

“Keni fytyrë jashtëzakonisht simetrike” – komediani i zë në befasi lojtarët e Cityt, derisa hynin në qendrën stërvitore

Premier League
Zyrtare: Kalvin Phillips transferohet te Manchester City

Zyrtare: Kalvin Phillips transferohet te Manchester City

Premier League
Në pritje të zyrtarizimit të Phillips, City e Leeds kanë nënshkruar të gjitha dokumentet

Në pritje të zyrtarizimit të Phillips, City e Leeds kanë nënshkruar të gjitha dokumentet

Premier League
Del videoja se përse Guardiola po e transferon Kalvin Phillipsin te Manchester City – përmbledhje fantastike

Del videoja se përse Guardiola po e transferon Kalvin Phillipsin te Manchester City – përmbledhje fantastike

Premier League
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Drejtuesit e Man Utd mendojnë transferimin e tre mesfushorëve të rinj

Drejtuesit e Man Utd mendojnë transferimin e tre mesfushorëve të rinj

Premier League
Largimi i Ronaldos dhe transferimi i katër yjeve tjerë mund ta kthejnë Man Utd në pretendentë kryesor për titull sezonin e ardhshëm

Largimi i Ronaldos dhe transferimi i katër yjeve tjerë mund ta kthejnë Man Utd në pretendentë kryesor për titull sezonin e ardhshëm

Premier League
Leeds United refuzon ofertat e West Ham për Kalvin Phillips dhe Raphinha

Leeds United refuzon ofertat e West Ham për Kalvin Phillips dhe Raphinha

Premier League
Katër gjigantë evropianë në ‘luftë’ për Phillipsin

Katër gjigantë evropianë në ‘luftë’ për Phillipsin

Premier League
Kalvin Phillips pritet të jetë blerja e parë e Liverpoolit në verë

Kalvin Phillips pritet të jetë blerja e parë e Liverpoolit në verë

Premier League
Rangnick dëshiron një mesfushor të ri, tre emra në listën e dëshirave të tij

Rangnick dëshiron një mesfushor të ri, tre emra në listën e dëshirave të tij

Premier League
Phillips do të refuzojë Man Utd për t’u transferuar te Liverpooli

Phillips do të refuzojë Man Utd për t’u transferuar te Liverpooli

Premier League
Liverpooli kryeson garën për transferimin e Kalvin Phillips

Liverpooli kryeson garën për transferimin e Kalvin Phillips

Premier League
Manchester United mendon për mesfushë, Phillips dhe Rice alternativat kryesore me lojtarin e Leeds që shihet në avantazh

Manchester United mendon për mesfushë, Phillips dhe Rice alternativat kryesore me lojtarin e Leeds që shihet në avantazh

Premier League
Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Ndërkombëtare
Nuk është kapiten i skuadrës, por ndoshta një lider i lindur: Phillips ishte i vetmi që vrapoi te Saka që ta ngushëllonte për penalltinë e humbur

Nuk është kapiten i skuadrës, por ndoshta një lider i lindur: Phillips ishte i vetmi që vrapoi te Saka që ta ngushëllonte për penalltinë e humbur

Përfaqësueset
Analiza e Andrea Pirlos: Pesë betejat e mëdha që në presin në finalen e Euro 2020 – spikat ajo mes Harry Kane dhe Giorgio Chiellinit

Analiza e Andrea Pirlos: Pesë betejat e mëdha që në presin në finalen e Euro 2020 – spikat ajo mes Harry Kane dhe Giorgio Chiellinit

Përfaqësueset
Manchester United këshillohet të nënshkruajë me Phillips pas paraqitjeve të jashtëzakonshme në Euro 2020 Anglinë

Manchester United këshillohet të nënshkruajë me Phillips pas paraqitjeve të jashtëzakonshme në Euro 2020 Anglinë

Premier League
Lampard ngrit në qiell dyshen Rice – Phillips: Janë duke zhvilluar një evropian të mrekullueshëm

Lampard ngrit në qiell dyshen Rice – Phillips: Janë duke zhvilluar një evropian të mrekullueshëm

Ndërkombëtare
Neville këshillon Southgaten për formacionin titullarë ndaj Ukrainës, propozon dy ndërrime nga ndeshja me Gjermaninë

Neville këshillon Southgaten për formacionin titullarë ndaj Ukrainës, propozon dy ndërrime nga ndeshja me Gjermaninë

Përfaqësueset
Neville zgjedh formacionin më të mirë të Anglisë për t’u përballur me Gjermaninë në Euro 2020

Neville zgjedh formacionin më të mirë të Anglisë për t’u përballur me Gjermaninë në Euro 2020

Përfaqësueset