LAJMI I FUNDIT:

Kali

87 Artikuj

Kali filmohet në çatinë e një shtëpie të zhytur në ujë në Brazil, autoritetet do të përpiqen ta shpëtojnë me helikopter

Kali filmohet në çatinë e një shtëpie të zhytur në ujë në Brazil, autoritetet do të përpiqen ta shpëtojnë me helikopter

Kuriozitete
Kali i vogël me bishtin më të gjatë në botë thyen rekord botëror

Kali i vogël me bishtin më të gjatë në botë thyen rekord botëror

Interesante
Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Fun Lajme
Sir Alex Ferguson u hodh nga gëzimi si fëmijë i vogël, investimi marramendës po i shpërblehet

Sir Alex Ferguson u hodh nga gëzimi si fëmijë i vogël, investimi marramendës po i shpërblehet

Sporte tjera
Çfarë skene! Do të mahniteni kur të shihni se si e shijon luhatësen ky kali i adhurueshëm

Çfarë skene! Do të mahniteni kur të shihni se si e shijon luhatësen ky kali i adhurueshëm

Fun Lajme
Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Fun Lajme
Kali dembel vazhdon t’i bëjë njerëzit të mendojnë se ka ngordhur

Kali dembel vazhdon t’i bëjë njerëzit të mendojnë se ka ngordhur

Interesante
Aeroplani i nisur nga New York-u u detyrua të kthehej në pikën e nisjes kur një kalë në bord u lirua nga stalla

Aeroplani i nisur nga New York-u u detyrua të kthehej në pikën e nisjes kur një kalë në bord u lirua nga stalla

Interesante
Autoritetet shpëtojnë kalin e bllokuar brenda një moçali në Kolorado

Autoritetet shpëtojnë kalin e bllokuar brenda një moçali në Kolorado

Interesante
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Kjo video është shikuar 12 milionë herë: Qeni e nxjerr në shëtitje kalin

Kjo video është shikuar 12 milionë herë: Qeni e nxjerr në shëtitje kalin

Fun Lajme
Kali përpiqet të hipë në autobus në Britani

Kali përpiqet të hipë në autobus në Britani

Fun Lajme
Nuk arrin ta mbajë nën kontroll kalin, roja e nderit në pallatin mbretëror detyrohet ta shtyp butonin e emergjencës

Nuk arrin ta mbajë nën kontroll kalin, roja e nderit në pallatin mbretëror detyrohet ta shtyp butonin e emergjencës

Interesante
U nervozua që kali vazhdimisht lëvizte derisa tentonte t’ia riparonte patkonjtë, britaniku godet me çekiç kafshën – pamjet publikohen në internet

U nervozua që kali vazhdimisht lëvizte derisa tentonte t’ia riparonte patkonjtë, britaniku godet me çekiç kafshën – pamjet publikohen në internet

Evropa