LAJMI I FUNDIT:

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?
Reklama

Marrja pjesë në një iluzion të ndërlikuar optik është një mënyrë e shkëlqyeshme për të sfiduar aftësinë tuaj njohëse – veçanërisht nëse “garoni” bashkë me anëtarët e familjes.

Pra, a mendoni se keni atë që duhet për të dalluar ndryshimet delikate në imazhe?


Shumë të apasionuar po e sfidojnë veten në këtë enigmë të fundit për të dalluar kalin pa bisht.

Në pamje të parë, imazhi nga Jagran Josh mund të duket i vështirë për “t’u përmbledhur”.

Ka kaq shumë kuaj në foto saqë sytë tuaj mund të shkojnë gjithandej dhe nuk do të dini se ku të shikoni, shkruan Mirror, transmeton Telegrafi.

horse without a tail

Dhe duket si një detyrë edhe më e pamundur sepse keni vetëm pesë sekonda për të gjetur kalin pa bisht.

Dhe nëse nuk e keni gjetur atë akoma, fotografia më poshtë e ka përgjigjen e ka zgjidhjen. /Telegrafi/

horse

Në trend Fun

Më shumë
Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

Fun
Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Interesante
Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Fun
Kalo në kategori