LAJMI I FUNDIT:

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Së fundmi kemi shkruar për thonjtë që kanë “thyer” internetin dhe një fustan blu dhe floriri ka bërë të njëjtën gjë disa vite më parë.

As atëherë, as tani, njerëzit nuk mund të bien dakord për atë që shohin, pra si e perceptojnë situatën.


Megjithatë, më e rëndësishmja është që ata të argëtohen dhe të “ushtrojnë” trurin.

Vazhdojmë në të njëjtin drejtim dhe prezantojmë një video që ka “trazuar” internetin javën e fundit, dhe është publikuar në TikTok.

@rudniktheroanThere were a couple of times I genuinely didn’t know…♬ Eurythmics-Sweet Dreams – AJIMUSTANG

Përdoruesi “Rudnik the Roan” ka publikuar një video të një kali të zi duke shijuar peizazhin e mbuluar me borë, por ka një kapje.

Videoja ka 15.4 milionë shikime vetëm në TikTok dhe më shumë se 10 mijë komente, kështu që mund ta imagjinoni diskutimin që pasoi.

“Më duket se po ecën pak përpara, pastaj pak mbrapa”, “Kjo është konfuze”, “Nuk e kam idenë, nuk e kuptoj”, lexonin disa nga mesazhet.

Përdoruesi “Rudnik the Roan” zbulon në komente se çfarë po ndodh, por ne nuk do t’ju tregojmë.

Hidhini një sy dhe gjykoni vetë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Çfarë nuk shkon me këtë shtëpi - kjo foto ngatërroi shumë dhe u bë hit për një detaj

Çfarë nuk shkon me këtë shtëpi - kjo foto ngatërroi shumë dhe u bë hit për një detaj

Interesante
Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Fun
Gruaja britanike padashje krijoi një iluzion optik sikur në dorë mbante një bebe, ngjall reagime në internet

Gruaja britanike padashje krijoi një iluzion optik sikur në dorë mbante një bebe, ngjall reagime në internet

Fun
Nigeriani shënon rekord të ri botëror duke luajtur shah pa ndërprerje për 58 orë

Nigeriani shënon rekord të ri botëror duke luajtur shah pa ndërprerje për 58 orë

Interesante
Kalo në kategori