LAJMI I FUNDIT:
Kai Havertz

Kai Havertz

257 Artikuj

Notat e lojtarëve, Gjermani 5-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Notat e lojtarëve, Gjermani 5-1 Skoci: Wirtz dhe Kroos shkëlqyen, por njëri i kaloi me paraqitje

Përfaqësueset
Përfundon pjesa e parë: Gjermania me dominim absolut ndaj Skocisë

Përfundon pjesa e parë: Gjermania me dominim absolut ndaj Skocisë

Përfaqësueset
Legjenda Tony Adams dyshon në cilësinë e dy lojtarëve të Arsenalit

Legjenda Tony Adams dyshon në cilësinë e dy lojtarëve të Arsenalit

Premier League
“Nuk është e drejtë”, ylli i Arsenalit beson se e merituan të fitojnë Ligën Premier

“Nuk është e drejtë”, ylli i Arsenalit beson se e merituan të fitojnë Ligën Premier

Premier League
“Chelsea nuk gaboi me largimin e Havertz, gaboi me Kovacicin” – legjenda franceze analizon gabimet e ish klubit të tij

“Chelsea nuk gaboi me largimin e Havertz, gaboi me Kovacicin” – legjenda franceze analizon gabimet e ish klubit të tij

Premier League
“Do të jem tifozi më i madh i Tottenhamit ndonjëherë” – Kai Havertz me deklaratë sensacionale pas fitores së Arsenalit ndaj Man united

“Do të jem tifozi më i madh i Tottenhamit ndonjëherë” – Kai Havertz me deklaratë sensacionale pas fitores së Arsenalit ndaj Man united

Premier League
“Nuk kam parë kurrë një lojtar si ky”, Havertz bën një pretendim të madh për yllin e Arsenalit

“Nuk kam parë kurrë një lojtar si ky”, Havertz bën një pretendim të madh për yllin e Arsenalit

Premier League
Fabregas tregon lojtarin aktual të Arsenalit i cili i kujton veten – nuk është Odegaard

Fabregas tregon lojtarin aktual të Arsenalit i cili i kujton veten – nuk është Odegaard

Premier League
“Nuk ishte vendimi im”, Arteta zbulon se kush fshihet pas transferimit të Havertz tek Arsenali

“Nuk ishte vendimi im”, Arteta zbulon se kush fshihet pas transferimit të Havertz tek Arsenali

Premier League
Arsenali ia shënon edhe të katërtin Chelseat

Arsenali ia shënon edhe të katërtin Chelseat

Premier League
I jashtëzakonshmi Cole Palmer, për shtatë muaj ka bërë më mirë se Kai Havertz për tre vite me fanellën e Chelseat

I jashtëzakonshmi Cole Palmer, për shtatë muaj ka bërë më mirë se Kai Havertz për tre vite me fanellën e Chelseat

Premier League
Mikel Arteta i befasuar nga disiplina e dobët e yllit të Arsenalit – thotë se do të marrë masa

Mikel Arteta i befasuar nga disiplina e dobët e yllit të Arsenalit – thotë se do të marrë masa

Premier League
Trajneri i Brightonit i kërkoi fanellën yllit të Arsenalit pas përfundimit të ndeshjes

Trajneri i Brightonit i kërkoi fanellën yllit të Arsenalit pas përfundimit të ndeshjes

Premier League
Mikel Arteta lavdëron top yllin e Arsenalit, thotë se ai ka ndikuar shumë në formën e mirë të tyre

Mikel Arteta lavdëron top yllin e Arsenalit, thotë se ai ka ndikuar shumë në formën e mirë të tyre

Premier League
Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Premier League
Zbulohen prapaskenat, si dështoi transferimi i Kai Havertz te Real Madridi

Zbulohen prapaskenat, si dështoi transferimi i Kai Havertz te Real Madridi

La Liga
Guardiola lavdëron një futbollist të Arsenalit: Ata janë shumë të mirë me të

Guardiola lavdëron një futbollist të Arsenalit: Ata janë shumë të mirë me të

Premier League
Shifrat tregojnë që Mikel Arteta nuk gabon – kjo shpjegohet me vlerat që kanë aktualisht Havertz dhe Raya

Shifrat tregojnë që Mikel Arteta nuk gabon – kjo shpjegohet me vlerat që kanë aktualisht Havertz dhe Raya

Premier League
Havertz i dërgon përgjigje me shtatë fjalë Mullerit, pas shortit të Ligës së Kampionëve

Havertz i dërgon përgjigje me shtatë fjalë Mullerit, pas shortit të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bayern Munich thumbon Arsenalin pas shortit, Muller mesazh Havertzit

Bayern Munich thumbon Arsenalin pas shortit, Muller mesazh Havertzit

Liga e Kampionëve
Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Premier League
Arsenali tregohet i pamëshirshëm ndaj Sheffieldit dhe merr një fitore tenistike

Arsenali tregohet i pamëshirshëm ndaj Sheffieldit dhe merr një fitore tenistike

Premier League
Diogo Dalot beson se ylli i Arsenalit ka nivelin më të lartë të inteligjencës në futboll

Diogo Dalot beson se ylli i Arsenalit ka nivelin më të lartë të inteligjencës në futboll

Premier League
Futbolli ka një pozicion të ri – “arma sekrete” e tre trajnerëve që luftojnë për titullin e Ligës Premier

Futbolli ka një pozicion të ri – “arma sekrete” e tre trajnerëve që luftojnë për titullin e Ligës Premier

Premier League