LAJMI I FUNDIT:

Julian Alvarez

68 Artikuj

Futbolli ka një pozicion të ri – “arma sekrete” e tre trajnerëve që luftojnë për titullin e Ligës Premier

Futbolli ka një pozicion të ri – “arma sekrete” e tre trajnerëve që luftojnë për titullin e Ligës Premier

Premier League
Tri opsionet e Real Madridit nëse zhgënjehen nga Mbappe

Tri opsionet e Real Madridit nëse zhgënjehen nga Mbappe

La Liga
Kërkohet nga Reali dhe Barcelona, Julian Alvarez thyen heshtjen dhe i kthen përgjigje dy gjigantëve të La Ligas

Kërkohet nga Reali dhe Barcelona, Julian Alvarez thyen heshtjen dhe i kthen përgjigje dy gjigantëve të La Ligas

Premier League
Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Man City 4-0 Fluminense: Alvarez më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Man City 4-0 Fluminense: Alvarez më i miri në fushë

Ndërkombëtare
Manchester City kampion i botës për klube, “shkatërron” Fluminensen në finale

Manchester City kampion i botës për klube, “shkatërron” Fluminensen në finale

Ndërkombëtare
Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

Ndërkombëtare
Diferenca e frikshme e pikëve të Messit me Haalandin në garën për Topin e Artë – zbulohen votat e gjithë kandidatëve

Diferenca e frikshme e pikëve të Messit me Haalandin në garën për Topin e Artë – zbulohen votat e gjithë kandidatëve

Ndërkombëtare
Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Premier League
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Man City gjen rrugën tek fitoret pas dy ndeshjeve, mposht Brightonin në shtëpi

Man City gjen rrugën tek fitoret pas dy ndeshjeve, mposht Brightonin në shtëpi

Premier League
Real Madridi rivalizon Barcelonën për yllin e Manchester Cityt

Real Madridi rivalizon Barcelonën për yllin e Manchester Cityt

La Liga
Klauzola e lirimit prej 50 milionë euro, Xavi dhe më shumë: 4 arsye pse është e mundur që Barcelona të nënshkruajë Julian Alvarezin

Klauzola e lirimit prej 50 milionë euro, Xavi dhe më shumë: 4 arsye pse është e mundur që Barcelona të nënshkruajë Julian Alvarezin

La Liga
Barcelona e gjen zëvendësuesin e Lewandowskit në Ligën Premier

Barcelona e gjen zëvendësuesin e Lewandowskit në Ligën Premier

Premier League
Ylli i Manchester Cityt thotë se sot do të ishte lojtar i Real Madridit – por kishte një gjë që e pengoi

Ylli i Manchester Cityt thotë se sot do të ishte lojtar i Real Madridit – por kishte një gjë që e pengoi

La Liga
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Premier League
Wolves i shkakton Manchester Cityt humbjen e parë këtë sezon në Ligën Premier

Wolves i shkakton Manchester Cityt humbjen e parë këtë sezon në Ligën Premier

Premier League
FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

Ndërkombëtare
Real Madridi tashmë ka vendosur për “planin B” nëse Mbappe vendos të qëndrojë te PSG

Real Madridi tashmë ka vendosur për “planin B” nëse Mbappe vendos të qëndrojë te PSG

Ndërkombëtare
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Lista me 20 lojtarë: Renditen favoritët e Topit të Artë për vitin 2023

Lista me 20 lojtarë: Renditen favoritët e Topit të Artë për vitin 2023

Ndërkombëtare
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Mësuesja joshëse e gjuhës angleze, Sara Duque ‘braktis’ Julian Alvarez për Richarlisonin

Mësuesja joshëse e gjuhës angleze, Sara Duque ‘braktis’ Julian Alvarez për Richarlisonin

Yjet