LAJMI I FUNDIT:

Julia Roberts

132 Artikuj

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

Yjet
Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit të saj Matthew Perry

Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit të saj Matthew Perry

Yjet
Barack Obama i përfshirë në filmin e Netflix, “Leave The World Behind”

Barack Obama i përfshirë në filmin e Netflix, “Leave The World Behind”

TV / Film
Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

TV / Film
Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke

Julia Roberts prej dekadash nuk e ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tani na ka befasuar me balluke

Flokë dhe stil
Yjet që janë fansa të Lionel Messit dhe po mbështesin Argjentinën në finalen e Kupës së Botës

Yjet që janë fansa të Lionel Messit dhe po mbështesin Argjentinën në finalen e Kupës së Botës

Yjet
Julia Roberts e diagnostikuar me sëmundjen e rrallë: Gjithçka që duhet të dini

Julia Roberts e diagnostikuar me sëmundjen e rrallë: Gjithçka që duhet të dini

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Julia Roberts publikon fotografi të rrallë të binjakëve të saj të cilët kanë mbushur 18 vjet

Julia Roberts publikon fotografi të rrallë të binjakëve të saj të cilët kanë mbushur 18 vjet

Yjet
Me veshje me vija dhe buzëqeshje të sigurt, aktorja e bukur ka mahnitur me veshjen e saj të re

Me veshje me vija dhe buzëqeshje të sigurt, aktorja e bukur ka mahnitur me veshjen e saj të re

Moda
Julia Roberts: Martin Luther King Jr. pagoi faturën e spitalit për lindjen time

Julia Roberts: Martin Luther King Jr. pagoi faturën e spitalit për lindjen time

Yjet
Rrëfimi i Matthew Perry për romancën e fshehtë me Julia Roberts: Isha i thyer, i përkulur, i padenjë për dashuri

Rrëfimi i Matthew Perry për romancën e fshehtë me Julia Roberts: Isha i thyer, i përkulur, i padenjë për dashuri

Po Flitet
Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

Clooney dhe Roberts e përsëritën 80 herë skenën e puthjes në filmin e ri, gjë që e befasoi bashkëshorten e aktorit

TV / Film
George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

Yjet
George Clooney thotë se u tmerrua kur regjisori e kritikoi për aftësitë e puthjes në film ndonëse përdorte taktikat e tij të jetës reale

George Clooney thotë se u tmerrua kur regjisori e kritikoi për aftësitë e puthjes në film ndonëse përdorte taktikat e tij të jetës reale

Yjet
Julia Roberts dhe George Clooney rrëfejnë se skena e puthjes në filmin e ri kishte nxitur të qeshura

Julia Roberts dhe George Clooney rrëfejnë se skena e puthjes në filmin e ri kishte nxitur të qeshura

TV / Film
Ju kujtohet fustani i famshëm i aktores Julia Roberts në filmin “Pretty Woman”?

Ju kujtohet fustani i famshëm i aktores Julia Roberts në filmin “Pretty Woman”?

Moda
Julia Roberts ka rrëfyer se përse nuk është shfaqur në një komedi romantike prej 20 vitesh

Julia Roberts ka rrëfyer se përse nuk është shfaqur në një komedi romantike prej 20 vitesh

TV / Film
Nuk do ta besoni sesi Julia Roberts çlirohet nga stresi

Nuk do ta besoni sesi Julia Roberts çlirohet nga stresi

Psikoprofil
Julia Roberts në serialin “Gaslit” që zbulon skandalin e madh politik në SHBA

Julia Roberts në serialin “Gaslit” që zbulon skandalin e madh politik në SHBA

TV / Film
Vajza e Julia Roberts bën paraqitjen e rrallë në publik pranë babait të saj në premierën e filmit “Flag Day” në Kanë

Vajza e Julia Roberts bën paraqitjen e rrallë në publik pranë babait të saj në premierën e filmit “Flag Day” në Kanë

Yjet
Julia Roberts ndan një fotografi të rrallë krah bashkëshortit për përvjetorin e 19-të të martesës së tyre

Julia Roberts ndan një fotografi të rrallë krah bashkëshortit për përvjetorin e 19-të të martesës së tyre

Yjet
George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

TV / Film
Julia Roberts festoi ditëlindjen e 53-të, derisa u bëri thirrje fansave të votojnë me thënien e saj të famshme nga filmi “Notting Hill”

Julia Roberts festoi ditëlindjen e 53-të, derisa u bëri thirrje fansave të votojnë me thënien e saj të famshme nga filmi “Notting Hill”

Yjet
A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

Këshilla Estetike