LAJMI I FUNDIT:

Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit të saj Matthew Perry

Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit të saj Matthew Perry
Foto: NBC

Julia Roberts ka folur së fundmi për vdekjen e ish-të dashurit të saj, Matthew Perry, në moshën 54 vjeçare.

Aktorja e “The Ocean’s Twelve” ka qenë në një lidhje të shkurtër me ikonën e “Friends” në mesin e viteve ’90 – por të dy vazhduan me partnerë të tjerë.

Përpara filmit të saj të ri, “Leave the World Behind” – i cili do të publikohet në Netflix më 8 dhjetor – 56-vjeçarja reflektoi mbi marrëdhënien e saj të kaluar me Chandler Bing.


Foto: Getty Images

“Vdekja e papritur e dikujt kaq të ri është zemërthyese”, tha ajo në një intervistë të re.

Jennifer Aniston reagon për herë të parë për vdekjen e Matthew Perryt: Tani je plotësisht në paqe
Lexo po ashtu Jennifer Aniston reagon për herë të parë për vdekjen e Matthew Perryt: Tani je plotësisht në paqe

“Unë mendoj se, ju e dini, thjesht na ndihmon të gjithëve të vlerësojmë atë që kemi dhe të vazhdojmë në një mënyrë pozitive sa më mirë që mundemi’.

Foto: NBC

“Të gjitha mendimet dhe ndjenjat e mira”, vazhdoi ajo për Entertainment Weekly. “Ata ishin të gjithë shumë mirëpritës për mua si një personazh i vetëm dhe ishte një kohë vërtet argëtuese”.

Fituesja e “Oscar” do të shfaqet sërish në ekranet tona në filmin e ri të Netflix-it “Leave The World Behind” së bashku me Mahershala Ali, Ethan Haëke dhe Kevin Bacon.

Foto: Netflix

Në film, ka referenca të shumta për serialin jashtëzakonisht popullor, por Roberts këmbënguli se nuk ishte një dremitje e qëllimshme për shfaqjen e saj.

Perry, i cili vdiq më 28 tetor, më parë preku romancën e tij të stuhishme me Roberts në kujtimet e tij të vitit 2022, “Friends, Lovers and the Big Tmerrible Thing”. /Telegrafi/

Foto: NBC

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori