LAJMI I FUNDIT:

Joan Laporta

390 Artikuj

Xavi shpërthen pas barazimit me Granadan, tregon edhe fjalët që ia tha Laporta

Xavi shpërthen pas barazimit me Granadan, tregon edhe fjalët që ia tha Laporta

La Liga
Barcelona dënohet me 23 milionë euro për një mashtrim të madh

Barcelona dënohet me 23 milionë euro për një mashtrim të madh

La Liga
“Kontrata ime mbaron”, i preferuari i Laportas i hap derën një lëvizje te Barcelona në verë

“Kontrata ime mbaron”, i preferuari i Laportas i hap derën një lëvizje te Barcelona në verë

Ndërkombëtare
Ëndrra e Laportas vdes me shpejtësi – trajneri ikonik nuk do t’i përgjigjet interesimit të Barcelonës

Ëndrra e Laportas vdes me shpejtësi – trajneri ikonik nuk do t’i përgjigjet interesimit të Barcelonës

Shkumbin Pireva
Klopp trajneri i ardhshëm i Barcelonës? Deco ka folur rreth kësaj mundësie

Klopp trajneri i ardhshëm i Barcelonës? Deco ka folur rreth kësaj mundësie

La Liga
Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Ndërkombëtare
Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta tregon 15 klubet që do të luanin në Superligën Evropiane

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta tregon 15 klubet që do të luanin në Superligën Evropiane

Ligat tjera
Laporta zbuloi dy emra të mundshëm për trajnerin e ri të Barcelonës dhe shpjegoi largimin e Xavit

Laporta zbuloi dy emra të mundshëm për trajnerin e ri të Barcelonës dhe shpjegoi largimin e Xavit

La Liga
Laporta thyen heshtjen dhe flet për largimin e Xavit nga Barcelona

Laporta thyen heshtjen dhe flet për largimin e Xavit nga Barcelona

La Liga
Ish-lojtari i Barcelonës kundërshton idenë e emërimit të Klopp, thotë se ai nuk i plotëson standardet

Ish-lojtari i Barcelonës kundërshton idenë e emërimit të Klopp, thotë se ai nuk i plotëson standardet

La Liga
“Të gjithë e dinë se çfarë ka ndodhur” – Ancelotti godet Barcelonën, ua përmend skandalin e Negreiras

“Të gjithë e dinë se çfarë ka ndodhur” – Ancelotti godet Barcelonën, ua përmend skandalin e Negreiras

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Barcelonës, dy lojtarë kanë humbur praktikisht sezonin

Lista e lojtarëve të lënduar të Barcelonës, dy lojtarë kanë humbur praktikisht sezonin

La Liga
Laporta e ‘ëndërron’ Kloppin pas largimit nga Liverpooli

Laporta e ‘ëndërron’ Kloppin pas largimit nga Liverpooli

La Liga
La Liga po shqyrton një veprim ligjor kundër presidentit të Barcelonës, Joan Laporta

La Liga po shqyrton një veprim ligjor kundër presidentit të Barcelonës, Joan Laporta

La Liga
“Ajo çfarë ndodhi ishte një turp”, Laporta nuk përmbahet nga polemikat e ndeshjes Real Madrid-Almeria

“Ajo çfarë ndodhi ishte një turp”, Laporta nuk përmbahet nga polemikat e ndeshjes Real Madrid-Almeria

La Liga
Laporta viziton lojtarët e Barcelonës pas humbjes turpëruese ndaj Real Madridit, kërkon unitet nga ekipi

Laporta viziton lojtarët e Barcelonës pas humbjes turpëruese ndaj Real Madridit, kërkon unitet nga ekipi

La Liga
Nëse Barcelona e shkarkon, Xavi pritet të shkaktojë një situatë të paprecedentë

Nëse Barcelona e shkarkon, Xavi pritet të shkaktojë një situatë të paprecedentë

La Liga
Barcelona gjen një rrugë për të fituar para – ato mund të përdoren për transferime

Barcelona gjen një rrugë për të fituar para – ato mund të përdoren për transferime

La Liga
Nuk e kapërdiu shkatërrimin nga Reali, çfarë bëri Laporta me të përfunduar finalja

Nuk e kapërdiu shkatërrimin nga Reali, çfarë bëri Laporta me të përfunduar finalja

La Liga
Laporta ka tre dëshira ambicioze për vitin 2024

Laporta ka tre dëshira ambicioze për vitin 2024

La Liga
Real Madrid dhe Barcelona reagojnë pas vendimit për Superligën Evropiane

Real Madrid dhe Barcelona reagojnë pas vendimit për Superligën Evropiane

Ndërkombëtare
Laporta këmbëngul se rikthimi i Messit nuk ndodhi për shkak të argjentinasit

Laporta këmbëngul se rikthimi i Messit nuk ndodhi për shkak të argjentinasit

La Liga
Disa anëtarë të bordit të Barcelonës duan largimin e Xavit, Laporta ua ndalon të flasin për të

Disa anëtarë të bordit të Barcelonës duan largimin e Xavit, Laporta ua ndalon të flasin për të

La Liga
Presidenti Laporta ndërhyn në vendimet e menaxherëve, dobësohet pozicioni i Xavit te Barcelona

Presidenti Laporta ndërhyn në vendimet e menaxherëve, dobësohet pozicioni i Xavit te Barcelona

La Liga


mob5