LAJMI I FUNDIT:

Javier Saviola

14 Artikuj

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

La Liga
Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Ndërkombëtare
Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

La Liga
Legjendat e Realit fitojnë ‘el Clasicon’ ndaj legjendave të Barcelonës

Legjendat e Realit fitojnë ‘el Clasicon’ ndaj legjendave të Barcelonës

La Liga
Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Ndërkombëtare
Saviola paralajmëron Lautaron: Nuk është e lehtë të luash për Barcelonën

Saviola paralajmëron Lautaron: Nuk është e lehtë të luash për Barcelonën

La Liga
Një formacion me lojtarë të njohur, por që te Real Madridi dolën të jenë ‘dështakë’

Një formacion me lojtarë të njohur, por që te Real Madridi dolën të jenë ‘dështakë’

La Liga
El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

La Liga
De Ligt bëhet adoleshenti i tretë më i shtrenjtë në histori – Mbappe i pari, Martial e Vinicius pas tij  

De Ligt bëhet adoleshenti i tretë më i shtrenjtë në histori – Mbappe i pari, Martial e Vinicius pas tij  

Ndërkombëtare
Saviola: Messi në Inter, nuk është e pamundur

Saviola: Messi në Inter, nuk është e pamundur

Serie A
Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

La Liga
Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

La Liga
El Clasico: Formacioni i kombinuar i Realit dhe Barçës me lojtarët që dështuan (Foto)

El Clasico: Formacioni i kombinuar i Realit dhe Barçës me lojtarët që dështuan (Foto)

Arbios Kryeziu
Barca dhe Leicesteri ishin takuar edhe në vitin 2003, mësojeni kronologjinë e këtij takimi (Foto)

Barca dhe Leicesteri ishin takuar edhe në vitin 2003, mësojeni kronologjinë e këtij takimi (Foto)

Arbios Kryeziu