LAJMI I FUNDIT:

iPhone

581 Artikuj

iPhone i ri me titan, dështoi në testin e qëndrueshmërisë

iPhone i ri me titan, dështoi në testin e qëndrueshmërisë

Mobile
Kuo tregon se ku mund të jetë problemi i supozuar i mbinxehjes së modeleve Pro të iPhone 15

Kuo tregon se ku mund të jetë problemi i supozuar i mbinxehjes së modeleve Pro të iPhone 15

Lajme Teknologji
Pse evropianët paguajnë më shumë për iPhone sesa amerikanët

Pse evropianët paguajnë më shumë për iPhone sesa amerikanët

Mobile
Pesë arsyet pse duhet ta blini modelin iPhone 15 Pro Max

Pesë arsyet pse duhet ta blini modelin iPhone 15 Pro Max

Lajme Teknologji
iPhone 15 mund të mbushë një iPhone tjetër

iPhone 15 mund të mbushë një iPhone tjetër

Lajme Teknologji
Modelet e iPhone 15 kanë një veçori të re për të parandaluar rreptësisht mbushjen e telefonit përtej 80 për qind

Modelet e iPhone 15 kanë një veçori të re për të parandaluar rreptësisht mbushjen e telefonit përtej 80 për qind

Lajme Teknologji
Kuo: Kërkesë e lartë për modelin iPhone 15 Pro Max – por, dërgesat janë shtyrë për muajin nëntor në disa rajone

Kuo: Kërkesë e lartë për modelin iPhone 15 Pro Max – por, dërgesat janë shtyrë për muajin nëntor në disa rajone

Lajme Teknologji
Sa kushtojnë pjesët e riparimit të iPhone 15?

Sa kushtojnë pjesët e riparimit të iPhone 15?

Mobile
Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi i ri softuerik iOS 17 po ua ‘shterë’ baterinë

Përdorues të iPhone-it po ankohen se përditësimi i ri softuerik iOS 17 po ua ‘shterë’ baterinë

Lajme Teknologji
iOS 17: iPhone merr një përditësim të madh sot – ja çfarë duhet të dini

iOS 17: iPhone merr një përditësim të madh sot – ja çfarë duhet të dini

Lajme Teknologji
Ky është super fanatiku i Apple, ka 100 pajisje me vlerë prej mbi 36 mijë dollarë – madje vajza e tij Lisa është emëruar sikurse bija e Steve Jobs

Ky është super fanatiku i Apple, ka 100 pajisje me vlerë prej mbi 36 mijë dollarë – madje vajza e tij Lisa është emëruar sikurse bija e Steve Jobs

Fun Lajme
Caviar prezanton serinë iPhone 15 Pro me shasi ari 18k, kushton më shumë se 8 mijë dollarë

Caviar prezanton serinë iPhone 15 Pro me shasi ari 18k, kushton më shumë se 8 mijë dollarë

Mobile
Apple prezantoi iPhone 15: Ndryshimet më të mëdha ndonjëherë, nga një port i ri në një kamerë perfekte

Apple prezantoi iPhone 15: Ndryshimet më të mëdha ndonjëherë, nga një port i ri në një kamerë perfekte

Mobile
Vjen iPhone 15 Pro dhe iPhone Pro Max – karakteristikat dhe sa kushtojnë telefonat e ri?

Vjen iPhone 15 Pro dhe iPhone Pro Max – karakteristikat dhe sa kushtojnë telefonat e ri?

Mobile
Apple prezanton iPhone 15 dhe 15 Plus – sa kushton telefoni i ri

Apple prezanton iPhone 15 dhe 15 Plus – sa kushton telefoni i ri

Mobile
iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max do të kenë një kornizë titani

iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max do të kenë një kornizë titani

Mobile
Gjithçka që Apple prezantoi në ngjarjen Wanderlust – gjithë sytë tek iPhone 15

Gjithçka që Apple prezantoi në ngjarjen Wanderlust – gjithë sytë tek iPhone 15

Mobile
Ndërprerësi ikonë “Mute” nuk do të jetë në iPhone 15 Pro

Ndërprerësi ikonë “Mute” nuk do të jetë në iPhone 15 Pro

Mobile
Apple do të prezantojë iPhone e ri, por çfarë nuk duhet pritur nga kompania amerikane

Apple do të prezantojë iPhone e ri, por çfarë nuk duhet pritur nga kompania amerikane

Lajme Teknologji
Apple sot prezanton linjën e iPhone 15

Apple sot prezanton linjën e iPhone 15

Lajme Teknologji
Apple siguroi patentën për prodhimin e pajisjeve të saj me opsione të reja me ngjyrë të zezë mat

Apple siguroi patentën për prodhimin e pajisjeve të saj me opsione të reja me ngjyrë të zezë mat

Lajme Teknologji
Aplikacionet e iPhone dhe iPad do të jenë të disponueshme në dyqanin e App Store të kufjeve Vision Pro

Aplikacionet e iPhone dhe iPad do të jenë të disponueshme në dyqanin e App Store të kufjeve Vision Pro

Lajme Teknologji
Tentoi ta këputë kabllon e lidhur në telefon, gruaja nga Kina ia arriti qëllimit – por përfundoi në pranga të policisë

Tentoi ta këputë kabllon e lidhur në telefon, gruaja nga Kina ia arriti qëllimit – por përfundoi në pranga të policisë

Dështime
Modeli i radhës iPad Pro me ekranin OLED mund të vijë me një hapësirë ruajtjeje maksimale prej 4 TB

Modeli i radhës iPad Pro me ekranin OLED mund të vijë me një hapësirë ruajtjeje maksimale prej 4 TB

Lajme Teknologji