LAJMI I FUNDIT:

iPad

105 Artikuj

iPadOS 18 vjen me një kalkulator të integruar

iPadOS 18 vjen me një kalkulator të integruar

Lajme Teknologji
Arrestohen pesë shtetas kinezë pasi shkëmbyen 16 mijë pajisje të rreme Apple me të vërteta

Arrestohen pesë shtetas kinezë pasi shkëmbyen 16 mijë pajisje të rreme Apple me të vërteta

Lajme Teknologji
Apple sjell një veçori të re – përmes së cilës mund të kontrolloni iPhone dhe iPad me sytë tuaj

Apple sjell një veçori të re – përmes së cilës mund të kontrolloni iPhone dhe iPad me sytë tuaj

Lajme Teknologji
Pse njerëzit janë zemëruar nga reklama e re e Apple për iPad?

Pse njerëzit janë zemëruar nga reklama e re e Apple për iPad?

Lajme Teknologji
Shmangni këtë iPad Pro që kushton mbi 1700 euro

Shmangni këtë iPad Pro që kushton mbi 1700 euro

Lajme Teknologji
Funksioni Multiview i YouTube TV tani ofrohet edhe në pajisjet iOS

Funksioni Multiview i YouTube TV tani ofrohet edhe në pajisjet iOS

Lajme Teknologji
Gruaja “pjek” aksidentalisht iPad-in

Gruaja “pjek” aksidentalisht iPad-in

Fun Lajme
Ja cili është njoftimi paralajmërues në telefon të cilin nuk duhet ta injoroni kurrë pasi ndikon negativisht në shëndetin tuaj

Ja cili është njoftimi paralajmërues në telefon të cilin nuk duhet ta injoroni kurrë pasi ndikon negativisht në shëndetin tuaj

Lajme Teknologji
Apple po punon në krijimin e një pajisjeje të palosshme

Apple po punon në krijimin e një pajisjeje të palosshme

Lajme Teknologji
Bleu një valixhe në ankand për 180 euro por ajo se çfarë gjeti brenda duket se kushton më shumë se vetë vlera e saj

Bleu një valixhe në ankand për 180 euro por ajo se çfarë gjeti brenda duket se kushton më shumë se vetë vlera e saj

Interesante
Apple planifikon që vitin e ardhshëm të rifreskojë tërë linjën e iPad-ve

Apple planifikon që vitin e ardhshëm të rifreskojë tërë linjën e iPad-ve

Lajme Teknologji
Apple thuhet po punon për iPad-in e shumëpërfolur të palosshëm, mund të prezantohet në vitin 2024

Apple thuhet po punon për iPad-in e shumëpërfolur të palosshëm, mund të prezantohet në vitin 2024

Lajme Teknologji
Apple flitet se do të sjellë ekrane OLED tek iPad mini dhe iPad Air

Apple flitet se do të sjellë ekrane OLED tek iPad mini dhe iPad Air

Lajme Teknologji
Modelet e reja iPad, iPad mini dhe iPad Air do të vijnë në muajt e ardhshëm

Modelet e reja iPad, iPad mini dhe iPad Air do të vijnë në muajt e ardhshëm

Lajme Teknologji
Kuo: Modelet e reja të iPad-it nuk pritet të prezantohen para fundit të vitit

Kuo: Modelet e reja të iPad-it nuk pritet të prezantohen para fundit të vitit

Lajme Teknologji
Çfarë të presim nga ‘Wonderlust’ – eventi ku Apple do ta prezantojë iPhone 15-shin

Çfarë të presim nga ‘Wonderlust’ – eventi ku Apple do ta prezantojë iPhone 15-shin

Lajme Teknologji
Apple duhet të bëjë lëshime, përdoruesit e iPhone dhe iPad i presin ndryshimet e mëdha

Apple duhet të bëjë lëshime, përdoruesit e iPhone dhe iPad i presin ndryshimet e mëdha

Lajme Teknologji