LAJMI I FUNDIT:

Instagram

722 Artikuj

Threads prezanton veçori të reja për ruajtjen e drafteve dhe shkrepjen e fotografive

Threads prezanton veçori të reja për ruajtjen e drafteve dhe shkrepjen e fotografive

Aplikacione
“Quest është një produkt më i mirë dhe pikë”, thotë Zuckerberg pasi rishikoi pajisjet e Apple, Vision Pro

“Quest është një produkt më i mirë dhe pikë”, thotë Zuckerberg pasi rishikoi pajisjet e Apple, Vision Pro

Lajme Teknologji
Instagram dhe Threads nuk do të rekomandojnë më përmbajtje politike

Instagram dhe Threads nuk do të rekomandojnë më përmbajtje politike

Lajme Teknologji
Facebook dhe Instagram fshijnë llogaritë e liderit suprem iranian

Facebook dhe Instagram fshijnë llogaritë e liderit suprem iranian

Lajme Teknologji
Si ta kuptoni nëse dikush ka hyrë në llogarinë tuaj në Instagram?

Si ta kuptoni nëse dikush ka hyrë në llogarinë tuaj në Instagram?

Lajme Teknologji
Meta paguan për herë të parë divident – kush do të fitojë më së shumti

Meta paguan për herë të parë divident – kush do të fitojë më së shumti

Botë
Senatori amerikan gozhdon Zuckerbergun për Instagramin: Çfarë dreqin po mendoni zoti Mark

Senatori amerikan gozhdon Zuckerbergun për Instagramin: Çfarë dreqin po mendoni zoti Mark

Media Sociale
Meta po punon në krijimin e çipave të personalizuar të mbështetur nga Inteligjenca Artificiale

Meta po punon në krijimin e çipave të personalizuar të mbështetur nga Inteligjenca Artificiale

Lajme Teknologji
Krerët e teknologjisë dëshmojnë para Senatit amerikan

Krerët e teknologjisë dëshmojnë para Senatit amerikan

Lajme Teknologji
Një truk që pak e dinë ju tregon nëse dikush po hyn fshehurazi në llogarinë tuaj në Facebook

Një truk që pak e dinë ju tregon nëse dikush po hyn fshehurazi në llogarinë tuaj në Facebook

Lajme Teknologji
Instagram po prezanton një veçori të re – do t’i bëjë prindërit të lumtur dhe adoleshentët të zemëruar

Instagram po prezanton një veçori të re – do t’i bëjë prindërit të lumtur dhe adoleshentët të zemëruar

Media Sociale
Rrjetet sociale, thikë me dy presa

Rrjetet sociale, thikë me dy presa

Cult+
Instagrami me funksioni të ri për adoleshntët  – mos i përdorni shumë aplikacionet, por shkoni të flini

Instagrami me funksioni të ri për adoleshntët – mos i përdorni shumë aplikacionet, por shkoni të flini

Lajme Teknologji
Meta do të kufizojë përmbajtjet e ndjeshme për adoleshentët në Instagram dhe Facebook

Meta do të kufizojë përmbajtjet e ndjeshme për adoleshentët në Instagram dhe Facebook

Lajme Teknologji
Sa fitojnë rrjetet sociale nga të miturit?

Sa fitojnë rrjetet sociale nga të miturit?

Lajme Teknologji
Nga 1 janari në Shqipëri do të taksohen edhe disa profesione të reja

Nga 1 janari në Shqipëri do të taksohen edhe disa profesione të reja

Shqipëri
Dua Lipa largon të gjithë njerëzit që ndiqte nga Instagrami

Dua Lipa largon të gjithë njerëzit që ndiqte nga Instagrami

Yjet
Meta anulon mundësinë për të biseduar me miqtë nga Facebook në Instagram

Meta anulon mundësinë për të biseduar me miqtë nga Facebook në Instagram

Media Sociale
Instagrami i mundëson përdoruesve shkarkimin e përmbajtjes së Reel

Instagrami i mundëson përdoruesve shkarkimin e përmbajtjes së Reel

Media Sociale
Sa kushton llogaria juaj në “Dark Web”?

Sa kushton llogaria juaj në “Dark Web”?

Media Sociale
Instagram po vjen me ‘filtra’ të rinj për imazhet tuaja

Instagram po vjen me ‘filtra’ të rinj për imazhet tuaja

Media Sociale
Instagram prezantoi opsionin “Close Friends” për postimet në Reels

Instagram prezantoi opsionin “Close Friends” për postimet në Reels

Media Sociale
Threads do t’ju lejojë ta fshini llogarinë tuaj pa pasur nevojë ta çaktivizoni atë në Instagram

Threads do t’ju lejojë ta fshini llogarinë tuaj pa pasur nevojë ta çaktivizoni atë në Instagram

Lajme Teknologji
Diçka nuk shkon në këtë imazh, gruaja bëhet virale me fustanin e saj të nusërisë

Diçka nuk shkon në këtë imazh, gruaja bëhet virale me fustanin e saj të nusërisë

Virale