LAJMI I FUNDIT:

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës – diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës – diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Me siguri, shumë prej nesh, herë pas here, shkruanim në provimet tona atë që kishte pak kuptim, por që na shpëtonte nga sikleti për të lënë fletën bosh.

Megjithatë, përgjigja e një studenti, i cili duket se e dinte se çfarë po bënte, ka shkaktuar të qeshura te përdoruesit e rrjeteve sociale.

Është anatomia e zemrës ajo që është bërë virale në rrjete sociale, përcjell Telegrafi.


I pyetur për të vizatuar zemrën, studenti zgjodhi ta bënte atë më personale.

Në vend që të emëronte pjesët e organit, studenti shkroi emrat e disa vajzave dhe përshkroi rolet e tyre në jetën e tij.

Bëhet e ditur se videoja e tij ka marrë mbi një milion pëlqime në Instagram.

“Të paktën ai e vizatoi zemrën”, tha një përdorues.

“Të paktën ai nuk ka frikë të thotë të vërtetën e zemrës”, shkroi një tjetër. /Telegrafi/