LAJMI I FUNDIT:

Ilir Daja

156 Artikuj

Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Superliga
Ilir Daja e quan ditës feste fitoren minimale të Ballkanit përballë Suharekës

Ilir Daja e quan ditës feste fitoren minimale të Ballkanit përballë Suharekës

Superliga
Rrethi i fundit në Superligën e Kosovës – kush ka orar më të mirë mes Llapit, Ballkanit dhe Dritës?

Rrethi i fundit në Superligën e Kosovës – kush ka orar më të mirë mes Llapit, Ballkanit dhe Dritës?

Superliga
Daja: Nuk i shfrytëzuam rastet dhe atë që prodhoi loja, rezultati i barabartë ishte më i drejti

Daja: Nuk i shfrytëzuam rastet dhe atë që prodhoi loja, rezultati i barabartë ishte më i drejti

Superliga
Daja thotë se barazimi ishte rezultat i drejtë

Daja thotë se barazimi ishte rezultat i drejtë

Superliga
Ilir Daja merr përgjegjësinë për humbje nga Fushë Kosova

Ilir Daja merr përgjegjësinë për humbje nga Fushë Kosova

Superliga
Daja i vlerëson fitoret ndaj Malishevës: Jemi me këmbë në tokë

Daja i vlerëson fitoret ndaj Malishevës: Jemi me këmbë në tokë

Superliga
Dajën e kënaqin tre pikët në Klinë, i vije mirë për golin e Korenicës

Dajën e kënaqin tre pikët në Klinë, i vije mirë për golin e Korenicës

Superliga
Zyrtare: Ballkani njofton se ka vazhduar kontratën me Ilir Dajën

Zyrtare: Ballkani njofton se ka vazhduar kontratën me Ilir Dajën

Superliga
Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë 

Kush ka orar më të mirë për të fituar titullin? 14 ndeshje të mbetura, 42 pikë në lojë 

Superliga
Daja: Lojtarët nuk janë në formë, po marrim gola të lehtë

Daja: Lojtarët nuk janë në formë, po marrim gola të lehtë

Superliga
Daja: Ndoshta pritej kjo humbje jona, lojtarët kryesorë nuk janë në gjendje të mirë

Daja: Ndoshta pritej kjo humbje jona, lojtarët kryesorë nuk janë në gjendje të mirë

Superliga
Daja thotë se skuadra e tij është e ngarkuar dhe kjo ndikoi në finale

Daja thotë se skuadra e tij është e ngarkuar dhe kjo ndikoi në finale

Superliga
Ballkani kthehet nga pushimi, synon tre trofe këtë sezon

Ballkani kthehet nga pushimi, synon tre trofe këtë sezon

Superliga
Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2023 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Ilir Daja zgjidhet trajneri i vitit nga FFK

Ilir Daja zgjidhet trajneri i vitit nga FFK

Superliga
Ilir Daja vlerëson arritjet e Ballkanit deri më tani, paralajmëron prurje të reja në janar

Ilir Daja vlerëson arritjet e Ballkanit deri më tani, paralajmëron prurje të reja në janar

Superliga
Ilir Daja pas çmimit si “Trajneri i vitit 2023”: Ndihem i vlerësuar, suksesi është i përbashkët

Ilir Daja pas çmimit si “Trajneri i vitit 2023”: Ndihem i vlerësuar, suksesi është i përbashkët

Superliga
Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2023 në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2023 në Superligën e Kosovës

Superliga
Ilir Daja, “Trajneri i vitit” nga Telegrafi Sport

Ilir Daja, “Trajneri i vitit” nga Telegrafi Sport

Superliga
Daja kritikon për dy gjëra FFK-në, kërkon që ndeshjet e mbetura t’i luanin në pranverë

Daja kritikon për dy gjëra FFK-në, kërkon që ndeshjet e mbetura t’i luanin në pranverë

Superliga
Ilir Daja thotë se është krenar me të arriturat e Ballkanit në garat evropiane

Ilir Daja thotë se është krenar me të arriturat e Ballkanit në garat evropiane

Ligat tjera
Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit

Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit

Ndërkombëtare
Ilir Daja për ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit: Do të luajmë gjithçka për gjithçka

Ilir Daja për ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit: Do të luajmë gjithçka për gjithçka

Ligat tjera