LAJMI I FUNDIT:

IBF

236 Artikuj

Zbulohet se kur mund të përballen Joshua dhe Hrgovic

Zbulohet se kur mund të përballen Joshua dhe Hrgovic

Boks
Usyk frymëzohet nga një fjali e Eminemit, ndërsa Fury e zë si fyerje ndaj ukrainasit

Usyk frymëzohet nga një fjali e Eminemit, ndërsa Fury e zë si fyerje ndaj ukrainasit

Boks
Zbulohet se kur Hrgovic dhe Joshua do të dalin përballë njëri-tjetrit

Zbulohet se kur Hrgovic dhe Joshua do të dalin përballë njëri-tjetrit

Boks
Vendi dhe data tashmë të zbuluara – promovuesi i Furyt i zbulon detajet për duelin me Usyk

Vendi dhe data tashmë të zbuluara – promovuesi i Furyt i zbulon detajet për duelin me Usyk

Boks
Fury dhe Usyk arrijnë marrëveshje për meçin që do t’i unifikojë titujt e peshave të rënda, mësohet data e ‘luftës’

Fury dhe Usyk arrijnë marrëveshje për meçin që do t’i unifikojë titujt e peshave të rënda, mësohet data e ‘luftës’

Boks
“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

Boks
Sa para do të fitojnë Usyk dhe Dubois nga dueli i sontëm

Sa para do të fitojnë Usyk dhe Dubois nga dueli i sontëm

Boks
Sonte zhvillohet super dueli mes Usyk dhe Dubois: Ora dhe vendi ku zhvillohet lufta për katër titujt

Sonte zhvillohet super dueli mes Usyk dhe Dubois: Ora dhe vendi ku zhvillohet lufta për katër titujt

Boks
Fury i zbulon Usykyt kushtin për përballje, por situata eskaloi shpejt mes Gypsy King dhe promovuesit të ukrainasit

Fury i zbulon Usykyt kushtin për përballje, por situata eskaloi shpejt mes Gypsy King dhe promovuesit të ukrainasit

Boks
Atë që po e ëndërrojnë të gjithë të ndodhë në Arabinë Saudite – promovuesi më i madh i boksit zbulon detajet

Atë që po e ëndërrojnë të gjithë të ndodhë në Arabinë Saudite – promovuesi më i madh i boksit zbulon detajet

Boks
Dështon meçi mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Dështon meçi mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Boks
Tyson Fury publikon videon që të gjithë e prisnin mes dilemave për duelin me Usyk

Tyson Fury publikon videon që të gjithë e prisnin mes dilemave për duelin me Usyk

Boks
Ora, vendi, data dhe fitimet e ndara për duelin mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Ora, vendi, data dhe fitimet e ndara për duelin mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Boks
‘Fury ka frikë dhe bën kërkesa qesharake për ta shmangur meçin me Usyk’ – promovuesi i ukrainasit reagon pas kërkesës së re të britanikut

‘Fury ka frikë dhe bën kërkesa qesharake për ta shmangur meçin me Usyk’ – promovuesi i ukrainasit reagon pas kërkesës së re të britanikut

Boks
Shuma që e kërkon Fury të përballet me Usyk: 500 milionë euro, asnjë cent më pak

Shuma që e kërkon Fury të përballet me Usyk: 500 milionë euro, asnjë cent më pak

Boks
I pushtuar nga emocionet dhe i tronditur nga humbja, Joshua ishte i pasjellshëm edhe me babanë e tij

I pushtuar nga emocionet dhe i tronditur nga humbja, Joshua ishte i pasjellshëm edhe me babanë e tij

Boks
Usyk kthehet në Ukrainë pas triumfit ndaj AJ, do t’i fillojë përgatitjet për Tyson Furyn

Usyk kthehet në Ukrainë pas triumfit ndaj AJ, do t’i fillojë përgatitjet për Tyson Furyn

Boks
Fury e ka seriozisht rikthimin nga pensionimi, tregon kushtin kryesor për tu përballur me Usyk

Fury e ka seriozisht rikthimin nga pensionimi, tregon kushtin kryesor për tu përballur me Usyk

Boks
Ka një datë, është caktuar shuma e ‘çmendur’ – bëhuni gati për meçin e dekadës mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Ka një datë, është caktuar shuma e ‘çmendur’ – bëhuni gati për meçin e dekadës mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk

Boks
Jo vetëm boks dhe kënaqësi, Joshua dhe Usyk fituan një mal me para pas përballjes në Arabinë Saudite

Jo vetëm boks dhe kënaqësi, Joshua dhe Usyk fituan një mal me para pas përballjes në Arabinë Saudite

Boks
Tyson Fury godet dy boksierët me një deklaratë të fuqishme: Usyk-Joshua ishte një nga përballjet më të këqija që kam parë, do t’i asgjësoja të dy brenda një nate

Tyson Fury godet dy boksierët me një deklaratë të fuqishme: Usyk-Joshua ishte një nga përballjet më të këqija që kam parë, do t’i asgjësoja të dy brenda një nate

Boks
Usyk falënderon Zotin për fitoren që ia dedikon Ukrainës dhe i kërkon luftë Tyson Furyt: Nëse nuk përballem me britanikun atëherë largohem nga boksi

Usyk falënderon Zotin për fitoren që ia dedikon Ukrainës dhe i kërkon luftë Tyson Furyt: Nëse nuk përballem me britanikun atëherë largohem nga boksi

Boks
Joshua përmend fjalën ‘bismilah’ në një fjalim të gjatë ku tregoi shumë respekt për kundërshtarin: Unë nuk jam boksier për 12 raunde

Joshua përmend fjalën ‘bismilah’ në një fjalim të gjatë ku tregoi shumë respekt për kundërshtarin: Unë nuk jam boksier për 12 raunde

Boks
Goditje të fuqishme, por të dy qëndruan pa u rrëzuar gjatë 12 raundeve – video me momentet më të mira nga super meçi Usyk – Joshua

Goditje të fuqishme, por të dy qëndruan pa u rrëzuar gjatë 12 raundeve – video me momentet më të mira nga super meçi Usyk – Joshua

Boks