LAJMI I FUNDIT:

Grupe kriminale

15 Artikuj

MPB Maqedoni: Asgjësohet një grup i organizuar kriminal

MPB Maqedoni: Asgjësohet një grup i organizuar kriminal

Maqedonia e Veriut
Arrestohen tetë persona në Durrës, pjesë e dy grupeve kriminale të drogës

Arrestohen tetë persona në Durrës, pjesë e dy grupeve kriminale të drogës

Shqipëri
Dalin detaje të reja për efektivin e forcave speciale RENEA të arrestuar në Tiranë me 113 mijë euro me vete

Dalin detaje të reja për efektivin e forcave speciale RENEA të arrestuar në Tiranë me 113 mijë euro me vete

Shqipëri
Goditet grupi kriminal në Vlorë, sekuestrohen veshje si të policisë dhe municione

Goditet grupi kriminal në Vlorë, sekuestrohen veshje si të policisë dhe municione

Shqipëri
Hiqen dhjetëra kamera të paligjshme në disa qarqe të Shqipërisë

Hiqen dhjetëra kamera të paligjshme në disa qarqe të Shqipërisë

Shqipëri
Policia çmontoi 39 kamera në Korçë dhe Pogradec të vendosura nga grupe kriminale për kontrollim të territorit

Policia çmontoi 39 kamera në Korçë dhe Pogradec të vendosura nga grupe kriminale për kontrollim të territorit

Shqipëri
Policia çmonton 47 kamera në Durrës, Shijak dhe Krujë, dyshohet se janë vendosur nga grupe kriminal për të kontrolluar territorin

Policia çmonton 47 kamera në Durrës, Shijak dhe Krujë, dyshohet se janë vendosur nga grupe kriminal për të kontrolluar territorin

Shqipëri
Dyshohet se janë vendosur nga grupet kriminale, gjenden 38 kamera të tjera në Shkodër

Dyshohet se janë vendosur nga grupet kriminale, gjenden 38 kamera të tjera në Shkodër

Shqipëri
Goditen pesë grupe kriminale në Shqipëri, SPAK lëshon urdhër-arreste për 42 persona

Goditen pesë grupe kriminale në Shqipëri, SPAK lëshon urdhër-arreste për 42 persona

Shqipëri
Aktakuzë ndaj pesë personave, transportonin heroinë nga Iraku në Kosovë

Aktakuzë ndaj pesë personave, transportonin heroinë nga Iraku në Kosovë

Kronika e Zezë
Aktakuzë kundër njëzet personave për pjesëmarrje në grupe kriminale

Aktakuzë kundër njëzet personave për pjesëmarrje në grupe kriminale

Kronika e Zezë
Shqipëri, policia shkatërron katër grupe kriminale, arreston 57 persona

Shqipëri, policia shkatërron katër grupe kriminale, arreston 57 persona

Shqipëri
Policia e Kosovës: Kemi shkatërruar 19 grupe kriminale në gjashtëmujorin e këtij viti

Policia e Kosovës: Kemi shkatërruar 19 grupe kriminale në gjashtëmujorin e këtij viti

Kosovë
Fituan 760 milionë dollarë për dy vite, kapet grupi më i madh kriminal në Evropë – u konfiskohen diamante, ari, vetura e para (Video)

Fituan 760 milionë dollarë për dy vite, kapet grupi më i madh kriminal në Evropë – u konfiskohen diamante, ari, vetura e para (Video)

Nga Bota
Operacioni ‘Vampiri’ shkatërron dy grupe kriminale shqiptare në Itali

Operacioni ‘Vampiri’ shkatërron dy grupe kriminale shqiptare në Itali

Shqipëri