LAJMI I FUNDIT:

Granada

201 Artikuj

Myrto Uzuni realizon gol në fitoren e lehtë të Grandas ndaj Alaves

Myrto Uzuni realizon gol në fitoren e lehtë të Grandas ndaj Alaves

La Liga
Myrto Uzuni përkrahë yjeve: Pjesë e formacionit të javës në La Liga

Myrto Uzuni përkrahë yjeve: Pjesë e formacionit të javës në La Liga

La Liga
Myrto Uzuni, heroi i Granadas në duelin direkt për mbijetesë me Almerian

Myrto Uzuni, heroi i Granadas në duelin direkt për mbijetesë me Almerian

La Liga
Laporta krijoi kaos pas barazimit të Barcelonës me Granadan, nuk e kontrolloi fare vetën dhe mbajti një fjalim të ashpër në zhveshtore

Laporta krijoi kaos pas barazimit të Barcelonës me Granadan, nuk e kontrolloi fare vetën dhe mbajti një fjalim të ashpër në zhveshtore

La Liga
Zyrtare: Bryan Zaragoza kalon te Bayern Munich, vjen për ta zëvendësuar Kingsley Comanin

Zyrtare: Bryan Zaragoza kalon te Bayern Munich, vjen për ta zëvendësuar Kingsley Comanin

Bundesliga
Myrto Uzuni e nisë vitin 2024 me gol

Myrto Uzuni e nisë vitin 2024 me gol

La Liga
Tragjedi në stadiumin e Granadas në ndeshjen me Bilbaon – tifozi vdiq në tribuna

Tragjedi në stadiumin e Granadas në ndeshjen me Bilbaon – tifozi vdiq në tribuna

La Liga
Zyrtare: Bryan Zaragoza, lojtar i ri i Bayern Munichut

Zyrtare: Bryan Zaragoza, lojtar i ri i Bayern Munichut

Bundesliga
Ylli i La Ligës shumë afër bashkimit me Bayern Munichun për një shifër shumë të ulët

Ylli i La Ligës shumë afër bashkimit me Bayern Munichun për një shifër shumë të ulët

Bundesliga
Myrto Uzunit gjen golin e pestë sezonal me fanellën e Granadas

Myrto Uzunit gjen golin e pestë sezonal me fanellën e Granadas

La Liga
Historia tronditëse e Uzunit: Hyra në vendin e BE-së përmes pyllit, paguam 20 mijë euro

Historia tronditëse e Uzunit: Hyra në vendin e BE-së përmes pyllit, paguam 20 mijë euro

Kombëtarja e Shqipërisë
Uzuni merr çmimin si lojtari i sezonit në La Liga 2

Uzuni merr çmimin si lojtari i sezonit në La Liga 2

La Liga
Sulmuesi izraelit bëri deklarata të turpshme ndaj palestinezëve, tifozët e skuadrës spanjolle shpalosën qindra flamuj të Palestinës në La Liga

Sulmuesi izraelit bëri deklarata të turpshme ndaj palestinezëve, tifozët e skuadrës spanjolle shpalosën qindra flamuj të Palestinës në La Liga

La Liga
Osmani për deklaratën e Macronit: Kemi biseduar në Granada, besoj në mirëkuptim për tejkalimin e sfidave

Osmani për deklaratën e Macronit: Kemi biseduar në Granada, besoj në mirëkuptim për tejkalimin e sfidave

Kosovë
Barcelona nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Granadas

Barcelona nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Granadas

La Liga
Thotë se Vuçiqi e njohu Kosovën si një nga 47 shtetet pjesëmarrëse në Samitin e Granadës, Vela: Faleminderit Aco!

Thotë se Vuçiqi e njohu Kosovën si një nga 47 shtetet pjesëmarrëse në Samitin e Granadës, Vela: Faleminderit Aco!

Kosovë
Osmani takon Von der Leyen: Kosova ka nevojë për mbështetjen e Komisionit Evropian më shumë se kurrë

Osmani takon Von der Leyen: Kosova ka nevojë për mbështetjen e Komisionit Evropian më shumë se kurrë

Kosovë
Osmani në takime të ndara me kryeministrin e Lihtenshtajnit dhe presidentin e Lituanisë, flasin për zhvillimet e fundit të sigurisë

Osmani në takime të ndara me kryeministrin e Lihtenshtajnit dhe presidentin e Lituanisë, flasin për zhvillimet e fundit të sigurisë

Kosovë
Krasniqi: Kurti vazhdon të mbetet i padëshiruar dhe i izoluar nga komuniteti ndërkombëtar

Krasniqi: Kurti vazhdon të mbetet i padëshiruar dhe i izoluar nga komuniteti ndërkombëtar

Kosovë
Liderët e BE-së diskutojnë për zgjerimin dhe situatën në Kosovë

Liderët e BE-së diskutojnë për zgjerimin dhe situatën në Kosovë

Kosovë
Rama dhe Osmani relaksojnë raportet, shihen me humor të mirë

Rama dhe Osmani relaksojnë raportet, shihen me humor të mirë

Kosovë
Rama: Shqipëria është për të qenë në funksion të Kosovës

Rama: Shqipëria është për të qenë në funksion të Kosovës

Kosovë
Vuçiq i doli në mbrojtje grupit të Radoiçiqit për sulmin terrorist në veri – sot tha se nuk ka kërkuar sanksione kundër Kosovës

Vuçiq i doli në mbrojtje grupit të Radoiçiqit për sulmin terrorist në veri – sot tha se nuk ka kërkuar sanksione kundër Kosovës

Kosovë
Osmani i shpreh mirënjohje kryeministrit britanik për mbështetjen: Britania na ndihmon të mbajmë kufirin tonë të sigurt

Osmani i shpreh mirënjohje kryeministrit britanik për mbështetjen: Britania na ndihmon të mbajmë kufirin tonë të sigurt

Kosovë