LAJMI I FUNDIT:

Girona FC

77 Artikuj

Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

La Liga
Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Ndërkombëtare
La Liga pa mëshirë: Barcelonës i është ulur sërish buxheti i pagave, Real Madridi mund të shpenzojë 500 milionë më shumë

La Liga pa mëshirë: Barcelonës i është ulur sërish buxheti i pagave, Real Madridi mund të shpenzojë 500 milionë më shumë

La Liga
Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Ndërkombëtare
Real Madridi do t’i vlerësojë dy yjet e Gironas gjatë përballjes në La Liga

Real Madridi do t’i vlerësojë dy yjet e Gironas gjatë përballjes në La Liga

La Liga
Real Madridit i rikthehen dy yjet nga lëndimi, të gatshëm për ‘derbin’ ndaj Gironas

Real Madridit i rikthehen dy yjet nga lëndimi, të gatshëm për ‘derbin’ ndaj Gironas

La Liga
Savio flet për Gironan dhe luftën për titull, zbulon edhe idhullin e tij

Savio flet për Gironan dhe luftën për titull, zbulon edhe idhullin e tij

La Liga
Pronarët e Man Cityt mund të detyrohen ta shesin Gironan

Pronarët e Man Cityt mund të detyrohen ta shesin Gironan

Ndërkombëtare
Man City kompleton blerjen e parë për sezonin e ardhshëm, nënshkruan me yllin e Gironës

Man City kompleton blerjen e parë për sezonin e ardhshëm, nënshkruan me yllin e Gironës

Premier League
Man City mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve e vitit të ardhshëm pasi shfaqet një skenar makthi

Man City mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve e vitit të ardhshëm pasi shfaqet një skenar makthi

Premier League
Hidhet shorti për çerekfinale të Copa del Rey, Barcelona dhe Atletico Madridi ‘peshkojnë’ kundërshtarë të vështirë

Hidhet shorti për çerekfinale të Copa del Rey, Barcelona dhe Atletico Madridi ‘peshkojnë’ kundërshtarë të vështirë

Ndërkombëtare
City Group e blen talentin e madh Claudio Echeverri – një herë kalon te Girona, pastaj te Man City

City Group e blen talentin e madh Claudio Echeverri – një herë kalon te Girona, pastaj te Man City

Ndërkombëtare
Girona synon tri transferime në janar në përpjekje për të arritur titullin përrallor në La Liga

Girona synon tri transferime në janar në përpjekje për të arritur titullin përrallor në La Liga

La Liga
Trajneri i Gironas i cilëson të çmendura thashethemet për ta pasuar Guardiolën te Man City

Trajneri i Gironas i cilëson të çmendura thashethemet për ta pasuar Guardiolën te Man City

La Liga
Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

La Liga
Man City ka gjetur zëvendësuesin e gatshëm të Pep Guardiolës, nëse spanjolli vendos të largohet

Man City ka gjetur zëvendësuesin e gatshëm të Pep Guardiolës, nëse spanjolli vendos të largohet

Premier League
Man City tashmë ka mposhtur rivalët e Ligës së Kampionëve për transferimin e ‘Dani Alvesit të ardhshëm’

Man City tashmë ka mposhtur rivalët e Ligës së Kampionëve për transferimin e ‘Dani Alvesit të ardhshëm’

Premier League
Girona merr kreun e tabelës në La Liga, mposht në shtëpi Celta Vigon

Girona merr kreun e tabelës në La Liga, mposht në shtëpi Celta Vigon

La Liga
Zyrtare: Barcelona transferon mesfushorin Oriol Romeu

Zyrtare: Barcelona transferon mesfushorin Oriol Romeu

La Liga
Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
Barcelona ka filluar të mendojë për të ardhmen, mendon pasuesin e mundshëm të Xavit

Barcelona ka filluar të mendojë për të ardhmen, mendon pasuesin e mundshëm të Xavit

La Liga
Nga MLS në La Liga – si ndryshoi jeta e Taty Castellanos brenda një viti

Nga MLS në La Liga – si ndryshoi jeta e Taty Castellanos brenda një viti

La Liga
“Nuk e kisha imagjinuar kurrë”, Taty Castellanos flet pas katër golave të shënuar kundër Real Madridit

“Nuk e kisha imagjinuar kurrë”, Taty Castellanos flet pas katër golave të shënuar kundër Real Madridit

La Liga
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga