LAJMI I FUNDIT:
Gareth Bale

Gareth Bale

962 Artikuj

Info

Gareth Bale është futbollist uellsian i lindur më 16 korrik 1989.

U raportua se ka blerë shtëpinë e Sergio Ramos në Madrid, por Mbappe ka marrë atë të legjendës tjetër të Realit

U raportua se ka blerë shtëpinë e Sergio Ramos në Madrid, por Mbappe ka marrë atë të legjendës tjetër të Realit

La Liga
Kyle Walker ende i tronditur nga ajo që bëri Bale për të siguruar kalimin tek Real Madridi

Kyle Walker ende i tronditur nga ajo që bëri Bale për të siguruar kalimin tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Ish-doktori i Real Madridit pretendon se Ronaldo nuk ka qenë sportisti më i madh me të cilin ka punuar

Ish-doktori i Real Madridit pretendon se Ronaldo nuk ka qenë sportisti më i madh me të cilin ka punuar

La Liga
Jenas zbulon dietën e jashtëzakonshme të Gareth Bale për të përballuar ndeshjet, bashkëlojtarët nuk mund ta besonin

Jenas zbulon dietën e jashtëzakonshme të Gareth Bale për të përballuar ndeshjet, bashkëlojtarët nuk mund ta besonin

Premier League
Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Përfaqësueset
Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Shkumbin Pireva
Nga oferta për Bale te shitja e autobusit të ekipit – shkëlqimi dhe rënia e Superligës së Kinës

Nga oferta për Bale te shitja e autobusit të ekipit – shkëlqimi dhe rënia e Superligës së Kinës

Shkumbin Pireva
“Fol me mediat dhe fol spanjisht”, Bale këshillon Bellinghamin

“Fol me mediat dhe fol spanjisht”, Bale këshillon Bellinghamin

La Liga
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Gareth Bale zbulon për herë të parë emrat e lojtarëve që e bënë t’i bashkohej Real Madridit

Gareth Bale zbulon për herë të parë emrat e lojtarëve që e bënë t’i bashkohej Real Madridit

La Liga
Bale zbulon momentin kur Ronaldo u nervozua edhe pse Real Madridi kishte fituar 5-0

Bale zbulon momentin kur Ronaldo u nervozua edhe pse Real Madridi kishte fituar 5-0

La Liga
Bale i ofron një informacion shumë të sinqertë Messit në lidhje me MLS

Bale i ofron një informacion shumë të sinqertë Messit në lidhje me MLS

Ligat tjera
Bellingham lë pas emra të mëdhenj, bëhet blerja e dytë më e madhe në histori të Real Madridit

Bellingham lë pas emra të mëdhenj, bëhet blerja e dytë më e madhe në histori të Real Madridit

La Liga
Bale rrezikon ta acarojë Ronaldon me deklaratën për Messin

Bale rrezikon ta acarojë Ronaldon me deklaratën për Messin

Liga e Kampionëve
Gareth Bale shfrenon fantazinë: Parashikon fitoren e çmendur të Man Cityt ndaj Interit

Gareth Bale shfrenon fantazinë: Parashikon fitoren e çmendur të Man Cityt ndaj Interit

Liga e Kampionëve
Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

Lojtarët më të shtrenjtë në historinë e Real Madridit – ku futet në këtë mes Jude Bellingham

La Liga