LAJMI I FUNDIT:

Galatasaray

539 Artikuj

Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Serie A
Fenerbahce e mori dënimin për largimin nga fusha ndaj Galatasarayt

Fenerbahce e mori dënimin për largimin nga fusha ndaj Galatasarayt

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Zbulohet ‘arsyeja e vërtetë’ pse lojtarët e Fenerbahces u larguan nga fusha në derbin ndaj Galatasaray

Zbulohet ‘arsyeja e vërtetë’ pse lojtarët e Fenerbahces u larguan nga fusha në derbin ndaj Galatasaray

Ligat tjera
A e bëri në shenjë respekti apo për t’i tallur? Duartrokitja e Icardit për lojtarët e Fenerit po komentohet shumë në Turqi

A e bëri në shenjë respekti apo për t’i tallur? Duartrokitja e Icardit për lojtarët e Fenerit po komentohet shumë në Turqi

Ligat tjera
Nuk ka përfunduar me kaq, Fenerbahce me tjetër paralajmërim pas skenarit në Superkupën e Turqisë

Nuk ka përfunduar me kaq, Fenerbahce me tjetër paralajmërim pas skenarit në Superkupën e Turqisë

Ligat tjera
Trofeu më i lehtë i fituar ndoshta në histori – Galatasaray festoi pas një minute kohë dhe luajtën mes vete për disa minuta

Trofeu më i lehtë i fituar ndoshta në histori – Galatasaray festoi pas një minute kohë dhe luajtën mes vete për disa minuta

Ligat tjera
Fenerbahce e nisi ndeshjen me fëmijë ndaj Galatasarayt – menjëherë pranuan gol, pastaj u larguan nga fusha

Fenerbahce e nisi ndeshjen me fëmijë ndaj Galatasarayt – menjëherë pranuan gol, pastaj u larguan nga fusha

Ligat tjera
Sonte zhvillohet Superkupa e Turqisë – Fenerbahce mendon ta lërë në gjysmë ndeshjen, ka tri plane si ta arrijë këtë gjë

Sonte zhvillohet Superkupa e Turqisë – Fenerbahce mendon ta lërë në gjysmë ndeshjen, ka tri plane si ta arrijë këtë gjë

Ligat tjera
Edin Dzeko dhe lojtarët kryesorë të Fenerbahces dalin kundër drejtuesve – duan të luajnë në finale me Galatasarayn

Edin Dzeko dhe lojtarët kryesorë të Fenerbahces dalin kundër drejtuesve – duan të luajnë në finale me Galatasarayn

Ligat tjera
Detaje interesante të ekipit U19 të Fenerbahces që do të luajë ndeshjen e Superkupës kundër Galatasarayt

Detaje interesante të ekipit U19 të Fenerbahces që do të luajë ndeshjen e Superkupës kundër Galatasarayt

Ligat tjera
Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Ndërkombëtare
Galatasaray ka ushtruar kallëzim penal ndaj presidentit të Fenerbahces, Ali Koç

Galatasaray ka ushtruar kallëzim penal ndaj presidentit të Fenerbahces, Ali Koç

Ligat tjera
Kaos dhe dhunë në derbin e madh turk – Fenerbahce fiton si mysafir ndaj Trabzonspor, lojtarët sulmohen nga tifozët

Kaos dhe dhunë në derbin e madh turk – Fenerbahce fiton si mysafir ndaj Trabzonspor, lojtarët sulmohen nga tifozët

Ligat tjera
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Një penallti absurde në minutën e 90-të për Fenerin ka ngritur në këmbë të gjithë në Turqi – Galatasaray me reagim të fuqishëm: A nuk keni turp?

Një penallti absurde në minutën e 90-të për Fenerin ka ngritur në këmbë të gjithë në Turqi – Galatasaray me reagim të fuqishëm: A nuk keni turp?

Ndërkombëtare
Çmenduri e plotë në fushë: Lojtarët dhe trajnerët u përleshjen pas ndeshjes të Sparta Pragës me Galatasarayn

Çmenduri e plotë në fushë: Lojtarët dhe trajnerët u përleshjen pas ndeshjes të Sparta Pragës me Galatasarayn

Liga e Evropës
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Mësohet data e Superkupës së Turqisë, turqit nuk do ta përsërisin gabimin me sauditët

Mësohet data e Superkupës së Turqisë, turqit nuk do ta përsërisin gabimin me sauditët

Ndërkombëtare
Ylli i Man United mban bisedime sekrete me gjigantin evropian, afër largimit nga “Old Trafford” pas dy vitesh

Ylli i Man United mban bisedime sekrete me gjigantin evropian, afër largimit nga “Old Trafford” pas dy vitesh

Premier League
Zyrtare: Angelino i bashkohet Romës

Zyrtare: Angelino i bashkohet Romës

Serie A
Vedat Muriqi mund të transferohet në Turqi, kësaj radhe te rivali i Fenerbahces

Vedat Muriqi mund të transferohet në Turqi, kësaj radhe te rivali i Fenerbahces

La Liga
Roma siguron shërbimet e mbrojtësit spanjoll Angelino

Roma siguron shërbimet e mbrojtësit spanjoll Angelino

Serie A
Është vetëm 27 vjet, u ble 63 milionë euro dhe ka pagë 1 milion euro në muaj – Ndombele nuk duket si futbollist, por më shumë si mundës

Është vetëm 27 vjet, u ble 63 milionë euro dhe ka pagë 1 milion euro në muaj – Ndombele nuk duket si futbollist, por më shumë si mundës

Premier League