LAJMI I FUNDIT:

Fulham

291 Artikuj

City merr fitore të lehtë në udhëtim te Fulham, marshon drejt titullit në Angli

City merr fitore të lehtë në udhëtim te Fulham, marshon drejt titullit në Angli

Premier League
Jo vetëm Dortmund, edhe një skuadër nga Liga Premier e do transferimin e Armando Brojës

Jo vetëm Dortmund, edhe një skuadër nga Liga Premier e do transferimin e Armando Brojës

Premier League
Liverpooli fiton me rezultat komod në udhëtim te Fulhami

Liverpooli fiton me rezultat komod në udhëtim te Fulhami

Premier League
Sky Sports “zbulon” rezultatet e xhiros së ardhshme në Ligën Premier – Liverpooli dhe Arsenali dështojnë sërish

Sky Sports “zbulon” rezultatet e xhiros së ardhshme në Ligën Premier – Liverpooli dhe Arsenali dështojnë sërish

Premier League
Legjenda e Liverpoolit thuajse u shkatërrua nga kokaina, historia e trishtë e Danny Murphy

Legjenda e Liverpoolit thuajse u shkatërrua nga kokaina, historia e trishtë e Danny Murphy

Premier League
“Do të vijë koha e tij, sulmuesit tjerë janë më në formë” – trajneri i Fulham flet për situatën e Armando Brojës

“Do të vijë koha e tij, sulmuesit tjerë janë më në formë” – trajneri i Fulham flet për situatën e Armando Brojës

Premier League
Man Utd po vështron dy yje të Ligës Premier pët këtë verë, njëri nga ta dështoi te Chelsea

Man Utd po vështron dy yje të Ligës Premier pët këtë verë, njëri nga ta dështoi te Chelsea

Premier League
Fabrizio Romano: Fulham tani duhet t’i paguajë 4.6 milionë euro Chelseat për Armando Brojën

Fabrizio Romano: Fulham tani duhet t’i paguajë 4.6 milionë euro Chelseat për Armando Brojën

Premier League
E la Armandon Brojën jashtë skuadrës – Marco Silva tregon arsyen

E la Armandon Brojën jashtë skuadrës – Marco Silva tregon arsyen

Premier League
Fulham u tall me Bruno Fernandesin në rrjetet sociale, Ten Hag me reagim të ashpër ndaj klubit anglez

Fulham u tall me Bruno Fernandesin në rrjetet sociale, Ten Hag me reagim të ashpër ndaj klubit anglez

Premier League
Jo vetëm për Xabi Alonson, Liverpooli dhe Bayerni në garë edhe për një futbollist

Jo vetëm për Xabi Alonson, Liverpooli dhe Bayerni në garë edhe për një futbollist

Premier League
Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Premier League
Marco Silva zbulon mungesën misterioze të Armando Brojës te Fulham

Marco Silva zbulon mungesën misterioze të Armando Brojës te Fulham

Premier League
Rayan Cherki në verë i bashkohet klubit nga Liga Premier

Rayan Cherki në verë i bashkohet klubit nga Liga Premier

Premier League
“Ndihem mrekullueshëm, jam shumë i lumtur”, fjalët e para të Brojës pas kalimit te Fulhami

“Ndihem mrekullueshëm, jam shumë i lumtur”, fjalët e para të Brojës pas kalimit te Fulhami

Premier League
Zyrtare: Armando Broja, lojtar i ri i Fulhamit

Zyrtare: Armando Broja, lojtar i ri i Fulhamit

Premier League
Bëjeni këtë dhe nuk paguani asgjë për Brojën, zbulohen prapaskenat e marrëveshjes Chelsea – Fulham për sulmuesin shqiptar

Bëjeni këtë dhe nuk paguani asgjë për Brojën, zbulohen prapaskenat e marrëveshjes Chelsea – Fulham për sulmuesin shqiptar

Premier League
Arrihet marrëveshja: Broja po i bashkohet Fulhamit

Arrihet marrëveshja: Broja po i bashkohet Fulhamit

Premier League
U refuzua oferta e Milanit, ndërsa Broja është përballë dy ofertave – Chelsea e gatshme ta lejojë largimin e tij

U refuzua oferta e Milanit, ndërsa Broja është përballë dy ofertave – Chelsea e gatshme ta lejojë largimin e tij

Premier League
Marco Silva flet për nevojën e një sulmuesi, Fulham vazhdon të mbetet i lidhur me Armando Brojën

Marco Silva flet për nevojën e një sulmuesi, Fulham vazhdon të mbetet i lidhur me Armando Brojën

Premier League
Wolves u refuzua, por një skuadër tjetër po bën përpjekjet e fundit për Armando Brojën

Wolves u refuzua, por një skuadër tjetër po bën përpjekjet e fundit për Armando Brojën

Premier League
Chelsea – Liverpool, finalja e Carabao Cup: Reds eliminuan Fulhamin

Chelsea – Liverpool, finalja e Carabao Cup: Reds eliminuan Fulhamin

Premier League
E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

Premier League
Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Premier League