LAJMI I FUNDIT:
Frenkie de Jong

Frenkie de Jong

419 Artikuj

Info

Frenkie de Jong është holandez i lindur më 12 maj të vitit 1997.

Gjashtë lojtarë të Barcelonës që mund të mos kenë të ardhme nën drejtimin e Hansi Flick

Gjashtë lojtarë të Barcelonës që mund të mos kenë të ardhme nën drejtimin e Hansi Flick

La Liga
De Jong nuk pranon ulje të pagës, Barcelona e nxjerr në shitje dhe ia cakton çmimin e largimit

De Jong nuk pranon ulje të pagës, Barcelona e nxjerr në shitje dhe ia cakton çmimin e largimit

La Liga
“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

Bundesliga
Frenkie De Jong martohet me të dashurën e fëmijërisë Mikky Kiemeney pas 10 vjetësh së bashku

Frenkie De Jong martohet me të dashurën e fëmijërisë Mikky Kiemeney pas 10 vjetësh së bashku

Yjet
De Jong në udhëkryq për të ardhmen, të rinovojë me ulje page ose të largohet në verë

De Jong në udhëkryq për të ardhmen, të rinovojë me ulje page ose të largohet në verë

La Liga
Manchester United i ofron Barcelonës kartonin e Bruno Fernandes në një marrëveshje të madhe shkëmbimi

Manchester United i ofron Barcelonës kartonin e Bruno Fernandes në një marrëveshje të madhe shkëmbimi

Premier League
Nuk dështuan vetëm me Harry Kane, Ten Hag tregon mesfushorin perfekt që do të bashkëpunonte me Casemiron

Nuk dështuan vetëm me Harry Kane, Ten Hag tregon mesfushorin perfekt që do të bashkëpunonte me Casemiron

Premier League
“Puzzle” i Decos: Sa ka para, kush mund të largohet dhe kush mund të vijë te Barcelona

“Puzzle” i Decos: Sa ka para, kush mund të largohet dhe kush mund të vijë te Barcelona

La Liga
Barcelona po pret oferta për shtatë lojtarë

Barcelona po pret oferta për shtatë lojtarë

La Liga
Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit

Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit

La Liga
Lëndimi i tretë në të njëjtin vend, De Jong nuk do të luajë këtë sezon me Barcelonën

Lëndimi i tretë në të njëjtin vend, De Jong nuk do të luajë këtë sezon me Barcelonën

La Liga
Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

La Liga
Dy gjigantë evropianë po luftojnë për shërbimet e Frenkie de Jong, Barcelona ul ndjeshëm çmimin e tij

Dy gjigantë evropianë po luftojnë për shërbimet e Frenkie de Jong, Barcelona ul ndjeshëm çmimin e tij

Liga e Kampionëve
Barcelona në hall të madh, pesë lojtarë të rëndësishëm mund ta humbasin ndeshjen e parë gjysmëfinale në LK

Barcelona në hall të madh, pesë lojtarë të rëndësishëm mund ta humbasin ndeshjen e parë gjysmëfinale në LK

Liga e Kampionëve
Barcelona merr dritën e gjelbër për dy yje para duelit me PSG-në – një mungesë duket e pashmangshme

Barcelona merr dritën e gjelbër për dy yje para duelit me PSG-në – një mungesë duket e pashmangshme

Liga e Kampionëve
PSG e gatshme ta tundojë Barcelonën me oferta për tre yje të tyre

PSG e gatshme ta tundojë Barcelonën me oferta për tre yje të tyre

La Liga
“Barcelona e rinovuar” – formacioni i të tashmes dhe së ardhmes

“Barcelona e rinovuar” – formacioni i të tashmes dhe së ardhmes

La Liga
Barcelona merr ‘oferta të çmendura’ për shtatë lojtarë – vlerësimi i probabilitetit për t’i shitur ata këtë verë

Barcelona merr ‘oferta të çmendura’ për shtatë lojtarë – vlerësimi i probabilitetit për t’i shitur ata këtë verë

La Liga
Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

La Liga
Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh

Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh

Liga e Kampionëve
Tre lojtarët e Barcelonës që PSG po i vëzhgon nga afër – të gatshëm ta ‘thyejnë bankën’

Tre lojtarët e Barcelonës që PSG po i vëzhgon nga afër – të gatshëm ta ‘thyejnë bankën’

Ligue 1
Barcelona e gatshme ta shesë: Gjiganti evropian me ofertë të majme për De Jong

Barcelona e gatshme ta shesë: Gjiganti evropian me ofertë të majme për De Jong

Premier League
Pas lëndimit të Pedrit dhe De Jong, Barcelona merr një tjetër goditje të rëndë

Pas lëndimit të Pedrit dhe De Jong, Barcelona merr një tjetër goditje të rëndë

La Liga
“Jemi të trishtuar, nuk duken mirë” – Xavi tregon për lëndimet e De Jong dhe Pedrit

“Jemi të trishtuar, nuk duken mirë” – Xavi tregon për lëndimet e De Jong dhe Pedrit

La Liga