LAJMI I FUNDIT:
Fred

Fred

82 Artikuj

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Ndërkombëtare
Momenti tmerrues i ish-yllit të Brazilit, Fred, kur iu drejtua arma dhe makina iu vjedh

Momenti tmerrues i ish-yllit të Brazilit, Fred, kur iu drejtua arma dhe makina iu vjedh

Përfaqësueset
“Njihuni ndoshta me skuadrën më të mirë në Evropë” – edhe mediumi anglez e vlerëson lartë fillimin e jashtëzakonshëm të Fenerbahces

“Njihuni ndoshta me skuadrën më të mirë në Evropë” – edhe mediumi anglez e vlerëson lartë fillimin e jashtëzakonshëm të Fenerbahces

Ndërkombëtare
Zyrtare: Fred nënshkruan me Fenerbahcen

Zyrtare: Fred nënshkruan me Fenerbahcen

Ligat tjera
Marrëveshje në parim mes Man United dhe Fenerbahces për Fred

Marrëveshje në parim mes Man United dhe Fenerbahces për Fred

Premier League
Manchester Unitedi shet dy mesfushorë për t’i bërë vend Amrabatit

Manchester Unitedi shet dy mesfushorë për t’i bërë vend Amrabatit

Premier League
Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Premier League
Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Premier League
Dy skuadra refuzojnë të paguajnë shumën e kërkuar nga Man United për Fred

Dy skuadra refuzojnë të paguajnë shumën e kërkuar nga Man United për Fred

Premier League
Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Premier League
Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Premier League
Manchester United i gatshëm të pranojë humbjen me largimin e tre lojtarëve

Manchester United i gatshëm të pranojë humbjen me largimin e tre lojtarëve

Premier League
Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League